Çerkezköy etkinliğe doyacak

Tekirdağ'ın Çerkezköy İlçesi?bir ay içerisinde birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Perşembe 30.05.2013 00:00
ABONE OL
Çerkezköy Belediye Başkanı Ali Ertem'in yaptığı basın toplantısıyla tanıttığı etkinlikler 31 Mayıs'ta yapılacak Gençlik Şöleni ile başlayacak.
Çerkezköy Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim müdürlüğü tarafından 19 Mayıs'ta düzenlenmesi planlanan ancak Hatay Reyhanlı'da meydana gelen bombalı saldırı sebebiyle iptal edilen Gençlik Şöleni 31 Mayıs Cuma günü saat 20.00'de Çerkezköy Amfi Tiyatro'da gerçekleştirilecek. Şölende Çerkezköy Pakize Narin Anadolu Lisesi Folklor Grubu gösterisi, Çerkezköy Hacı Fahri Zümbül Anadolu Lisesi Müzik Grubu, Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Lisesi Gençlik Korosu ve Kızılpınar Anadolu Lisesi Müzik Grubu sahne alacak.

Çerkezköy Belediyesi ve Tekirdağ Belediyesi ortaklığında düzenlenecek olan Kültür Ateşi konser ve gösterileri ise 7 Haziran Cuma günü saat 20.00'de Çerkezköy Amfi Tiyatro'da gerçekleştirilecek. Sunumu ise Tekirdağ Belediye Konservatuvarı yapacak.
Çerkezköy Belediyesi Türk Müziği Korosu ise 14 Haziran Cuma akşamı saat 20.30'da Çerkezköy halkının karşısına çıkacak. 2 bölümden oluşacak olan konserde toplam 17 Türk sanat müziği eseri seslendirilecek.