Gebzeli çocuklara 7 bin 500 bisiklet

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Başarı Festivali’nde 5’inci sınıf öğrencilerini bisikletle ödüllendirdi. Kent meydanında düzenlenen tören, şölen havasında geçti

Gebzeli çocuklara 7 bin 500 bisiklet
Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'den, Gebzeli çocuklara bisiklet armağanı. Gebze Belediyesi tarafından düzenlenen Başarı Festivali, geniş katılımla Gebze Kent Meydanı'nda gerçekleştirildi. Ev sahibi Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker'in yanı sıra AK Parti Milletvekilleri Radiye Sezer Katırcıoğlu, Cemil Yaman, Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan, Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zekeriya Özak, GTÜ Rektörü Prof. Dr. Haluk Görgün, İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, veliler ve öğrenciler katıldı.

AMAÇ BAŞARIYI TEŞVİK ETMEK
Başarı Festivali'nde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü Durak Demirel, öğrencilere ve eğitime verdiği desteklerden ötürü Başkan Köşker'e teşekkür etti. Demirel'in ardından kürsüye çıkan ev sahibi Başkan Köşker, "Her zaman söylüyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız ve gençlerimiz bizlerin en değerli varlığı. Eğitimli, ahlaklı, iyi yetişmiş genç nesil, varlığımızın ve geleceğimizin yegane garantisidir. Gebzemizin her biri ayrı cevher olan güzide evlatları ülkemizde ve dünyada elde ettikleri başarılarla göğsümüzü kabartsın istiyoruz Bugün burada icra ettiğimiz projenin ismi 'Başarı Festivali'. Ancak bizler burada sadece başarılı öğrencileri, başarılı sporcuları ödüllendirmiyoruz. Başarı Festivali'nin esas amacı, başarıya teşvik etmektir. Gençlerimizi sorumluluğa, çalışmaya teşvik etmektir. Başarılı olmaya aday gençlerimizi de harekete geçirmektir" diye konuştu.

BİSİKLETLER DAĞITILDI
Gebze Kaymakamı Mehmet Arslan ise eğitime imkanları seferber ederek desteklerini esirgemeyen Başkan Köşker'i Başarı Festivali nedeniyle kutladı. Daha sonra da Cemil Yaman ve Radiye Sezer Katırcıoğlu kısa birer konuşma yaptı. Konuşmaların ardından ev sahibi Başkan Köşker ve protokol üyeleri tarafından çocuklara bisikletleri törenle takdim edildi.
BİZE ULAŞIN