Karacabey’de Dağcılık spor kulübü kuruluyor

Sportif başarılarıyla dikkat çeken Karacabey Belediyesi bir hizmete daha imza atıyor. Belediye yeni kulüple arama kurtarmaya destek olacak

Karacabey’de Dağcılık spor kulübü kuruluyor
Birçok branşta elde edilen sportif başarıların ardından spor yatırımlarının hızlandırıldığı Karacabey'de, şimdi de Dağcılık Spor Kulübü kurulacak. Tüm branşlardaki sportif altyapıya verilen destekle, ilçedeki lisanlı sporcu sayısının yaklaşık 10 kat artırılmasına büyük katkı sağlayan Karacabey Belediyesi, 'Sportif Kent Karacabey' hedefi doğrultusunda, Karacabey Belediyespor bünyesinde yer alması planlanan Dağcılık spor kulübünü, kısa süre içinde faaliyete geçirecek.

ARAMA KURTARMAYA DESTEK
Karacabey Belediyesi'nin ortaya koyduğu etkin projeler sayesinde, arka arkaya gelen sportif başarıların, tüm Bursa genelinde hayranlık uyandırdığını ifade eden Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, Karacabey Belediyesi Dağcılık Spor Kulübü'nün ilçeye yeni bir soluk getireceğini söyledi. Karacabey Belediyespor bünyesinde hayata geçirilecek Dağcılık Spor Kulübü'nün, ilçe için oldukça önem arz eden arama kurtarma faaliyetlerinin de bir anlamda destekçisi olacağını dile getiren Başkan Ali Özkan, belediye olarak ilçeye değer katacak projeler geliştirmeyi sürdüreceklerini de sözlerine ekledi. .
BİZE ULAŞIN