‘İpeğinize sahip çıkın’

Koza Lions Kulübü düzenlediği Cemil İpekçi defilesiyle Lions Alzheimer Hasta Konuk Evi’nin yapımına önemli bir katkıda bulundu

‘İpeğinize sahip çıkın’

Ünlü modacı Cemil İpekçi "Karma" defilesiyle Alzheimer Hasta Konuk Evi'nin yapımı için önemli bir desteğe imza attı. Podyum Davet'te düzenlenen defileden elde edilen gelir Lions Alzheimer Hasta Konuk Evi'nin yapımına aktarılacağı bildirildi. Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı defilenin koreografisini Asil Çağıl yaparken, defilede; Şenay Akay, Günay Musayeva, Tuğçe Sarıkaya, Zeliha Çal, Ebru Ürün, Burcu Okutulmuş, Yağmur Ayaz, Gözde Coşkun gibi ünlü mankenler podyuma çıktı. Defilenin düzenlenmesinde katkı sağlayan sponsorların ödüllendirildiği gecede, Aydan Kaya mini bir konser verdi.

"BURSA'NIN KIYMETİNİ BİLİN"
Ünlü Modacı Cemil İpekçi defile sonrası çıktığı podyumda seyircileri selamlarken, konuklar tarafından ayakta alkışlandı. Cemil İpekçi, "Bursa'nın bende yeri çok ayrıdır. 1971 senesinde geldim ve 3 yıl boyunca bu şehirde önemli işlere imza attık. Bursa ipeği ve kumaşı dünya çapında bir kaliteye sahip ancak Bursalı iş adamlarını anlamıyorum. Böyle bir değere daha fazla sahip çıkılması gerekiyor. Bu konuda Bursa'nın hak ettiği değeri bulması için elimden geleni yapacağım. Siz de Bursa'nın kıymetini bilin ve değerlerinize sahip çıkın" dedi.

BİZE ULAŞIN