Eskİ takımının taraftarına sİtem ettİ

Bursaspor’dan sürpriz şekilde ayrılan Hamza Hamzaoğlu “Kulübün gönlümdeki yeri, Barcelona gibiydi. Ama yüksek enerjisine hayran olduğum taraftar içindeki marjinal kesime kendimi iyi anlatamadığım için ayrılmak zorunda kaldım” dedi

Eskİ takımının taraftarına sİtem ettİ
Osmanlıspor'un başına geçen Hamza Hamzaoğlu, eski kulübü Bursaspor hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı. Bursaspor'un Türk futbolu için önemli bir kulüp olduğunun altını çizen tecrübeli teknik adam şöyle konuştu: "Bursaspor'u; sanayi, kültür, kongre ve futbolcu fabrikası kapasitesine sahip sporcular şehri diye seçmiştim. Yeni stat, vizyon sahibi yönetim, ateşli taraftar, Mert, Kubilay, Ertuğrul, Ozan ve Enes gibi kendi yıldızını üreten güçlü altyapısı sebebiyle. Gönlümdeki yeri, Barcelona gibiydi."

PEKALA BAŞARIRDIK
"Barcelona; Arda'yı, Suarez'i kendi mi yetiştirdi; hayır. Messi'yi aldı, yetiştirdi. Iniesta'yı aldı yetiştirdi. Yedi de altyapıdan, öyle güzel bir harman yaptı ki, ününe ün kattı. Bunu Türkiye'de Bursaspor ile pek ala başarabilirdik. Ne var ki; o coşkulu, heyecan ve yüksek enerjisine hayran olduğum taraftar içindeki marijinal kesime kendimi iyi anlatamadığım için ayrılmak zorunda kaldım. Bursaspor'un en büyük handikabı bu baskı."
BİZE ULAŞIN