Luxe Life şaşırtan mobilyalarıyla Bursa'da

Yenilikte hızın firmaları için esas olduğunu belirten Luxe Life Genel Müdür Metin Tahirler, yeniliklere hızlı ayak uyduran Bursalılarla felsefelerinin uyuştuğunu söyledi. Tahirler, “Bursalılar satın almada cesur” dedi

Luxe Life şaşırtan mobilyalarıyla Bursa'da
Luxe Life mobilya sektöründe firma olarak radikal tasarımları ve şaşırtan mobilyalarıyla Bursa'da tarzınızı belirliyor. Luxe Life Genel Müdürü Metin Tahirler, firma olarak radikal tasarımlarının olduğunu söyledi. Tahirler, "Yenilikte hızlılık firmamızın esası. Bursa halkının tüketim felsefesi ile uyuşuyor. Mesela Bursa halkının yeniliklere hızlı ayak uyduran, cesur satın alma kararları veren bir yapısı var" dedi.

'ÜRÜN DEĞİL MEKÂN TASARLIYORUZ'
Tahirler, Luxe Life Mobilyayı diğer mobilyacılıklardan ayıran özelliklerinden söz ederken şunları söyledi: "Öncelikle , kalabalık bir tasarım ekibimiz var. Bu tasarım ekibimizde iç mimarlar ve desingerler birbiri ile çalışan mutlu bir ekip. Aslında bizleri öne çıkaran en önemli unsur, bu ekibin mutlu olmasıdır. Ekibimiz heyecanlı ve işlerini seviyorlar. Zira iyi tasarımlar, motivasyonu yüksek insanlardan çıkıyor. Bu ekip Avrupa'yı geziyor. Yeni tasarımlar yeni konseptler, farklı renk kombinasyonlar. Bu yenilikleri görmek ve bunları dikkate alarak yeni şeyler hayal etmek bizlere keyif veriyor. Luxe Life ürün tasarlamıyor. Mekan tasarlıyor, koltukla beraber orta sehpa ya da yan sehpa diğer taraftan yemek odası konseptinde bir orta sehpa. Mekânda kullanılacak duvar kâğıtları ya da duvar rengi mağazamıza gelen bir tüketici için referans olabiliyor. Bizler özellik değil fayda satıyoruz." Kendilerine has koltuk sistemini anlatan Tahirler, "Luxe Life Mobilya'nın koltuklarında değişik yatak sistemi 'HTC Sistem' kullanılıyor. Bu bizim bir yatak sistemimizin ismi. Hem tek yat hem çift yat. Başka bir üründe easy sistem, başka bir üründe quick sistem bu yatak sistemleri sektörde her yerde göremeyeceğiniz koltuğu duvardan çekmeden çok olay açılabilen yatak sistemleridir. Sandık ihtiyacını gideren farklı bir sistem. Kol dayama ya da baş yaslama gibi bir çok ayrıntı mevcut. Başta dediğim gibi özellik değil fayda satıyoruz" diye konuştu.

YURTDIŞINDA DA ÇOK ETKİLİ
Yurtdışı pazarının öneminden söz eden Tahurler, "Avrupa'da tüketici hakları düşünüldüğünde zor bir pazar. Bayilik anayasamız 2015 sonunda netlik kazandığı için Avrupa'da bayilik usulü satışlarımız başlamıştı. Avusturya, Almanya ve İsviçre'de Lüxe Life bayilerimiz var. Corner tarzında Fransa ve İsveçte Lüxe Life ürünleri satılmaktadır. Bakü deki Luxe Life mağazamızda yakın zamanda faaliyete geçeceğinin bilgisini verdi" dedi. Mobilya insan için üretiklerini ve insan faktörünü ön planda tuttuklarını anlatan Tahirler, "Her ürüne fayda ekliyoruz. Sloganımıza uygun olarak, tüketiciyi şaşırtmayı seviyoruz. Bursalıları Nilüfer'de bulunan Luxe Life Mağazamızda çaya davet ediyoruz. Çaylarını yudumlarken Luxe Life konforunu bir de kendileri yaşasın istiyoruz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN