Peri kızı gibi

Bu yaz düğün planı yapan Bursalı çiftler, gelinlik alışverişlerine başladı. Bu yıl yine ekru ve beyaz gelinlik revaçta olacak... Gelinlikte bu yaza damga vuracak yeni trendleri uzmanından dinledik

Peri kızı gibi
Evlilik yolunda hazırlıklarına devam eden çiftler, yazın gelmesiyle birlikte düğün alışverişine başladı. Her kadının giymeyi hayal ettiği gelinlikler, kumaşı, süslemesi ve diğer detaylarına göre değişen fiyatlarla vitrinleri süslüyor. Türk kızlarının vazgeçemediği beyaz, tüllü ve dantelli gelinlikler bu yıl da yine çok tercih ediliyor.

TERCİH DAİMA BEYAZ
Yaygın kullanımda kırık beyaz son yılların trendi iken, beyaz gelinlikler yine tüm saflığı ile gündemde. Yurtdışında zaman zaman trend olan renkli gelinlikler Türk kızları tarafından tercih edilmiyor. Dantel tercihli kumaşlar, romantik ve duygusal dokunuş hatları ile favori olmayı sürdürüyor. Kumaşlarda aplike kullanılan tasarımlar bu yılda yine ön planda olacak Muhafazakar tasarımlar da ön plana çıkıyor. Birbirinden farklı modelleri ile tesettür gelinliklere olan ilgi her geçen gün artıyor. Tesettürün tamamlayıcısı bone, eldiven ve duvak ile hazırlanan tasarımlar koleksiyonlardaki yerini alıyor.
BİZE ULAŞIN