En güçlü aday Robert Prosinecki

Trabzonspor’u yenerek ligde tutunmayı başaran Bursaspor’da yönetim yeni sezonda takımı Hırvat teknik adam Robert Prosinecki’ye emanet etmek istiyor.

En güçlü aday Robert Prosinecki
Hamza Hamzaoğlu'nun istifasının ardından uzun süre gündemde kalan fakat transferi gerçekleşmeyen Hırvat Teknik adam için Başkan Ali Ay'ın ısrarcı bir tutum sergilediği öğrenildi. Başkan Ay'ın Azerbaycan Milli Takımın cumartesi günü Kuzey İrlanda ile oynayacağı karşılaşmayı beklediği ifade ediliyor. 30 Haziran'da Azerbaycan'la sözleşmesi sona erecek olan 48 yaşındaki teknik adamla önümüzdeki hafta içerisinde birebir görüşme yapılması bekleniyor.

RIZA ÇALIMBAY DA GÜNDEMDE
Bu arada menajerler tarafından yeşil beyazlı kulübe teknik adamlar önerilmeye devam ediyor. Bir süre önce gündeme gelen Winfried Schafer'ın yine yeşil beyazlı yönetime sunulduğu belirtildi. Ayrıca Brezilya'nın futbol efsanelerinden Dunga'nın da Bursaspor'a önerilen isimler arasında olduğu Başkan Ali Ay'ın ise geçtiğimiz hafta Antalyaspor'la bağlarını koparabileceği şeklinde haberler çıkan Rıza Çalımbay için de beklediği gelen haberler arasında.
BİZE ULAŞIN