Daha iyi olacağım

Geçen sezon ‘neredeyse küme düşeceklerini’ hatırlatan Bursasporlu futbolcu, “Daha çok çalışmam gerektiğinin farkındayım” diye konuştu

Daha iyi olacağım
Bursaspor'da geçen sezonun en çok eleştirilen isimlerin başında gelen ancak son haftalarda gösterdiği özveriyle alkış alan Bilal Kısa, yeni sezonda çok daha farklı bir takım olacaklarının altını çizdi. Geçen sezon birçok sıkıntı yaşadıklarının belirten tecrübeli futbolcu, "Neredeyse küme düşecektik. Bu sezon daha dikkatli olmamız gerekiyor. Yaptığımız hataları tekrarlamamalıyız" diye konuştu.

DAHA İYİ OLACAĞIM
Takımın başına gelen Teknik Direktör Paul Le Guen'in başarılı olacağına inandığını ifade eden Bilal Kası şöyle konuştu: "Yönetim dünyaca ünlü hoca getirdi, umarım başarılı olur. İyi takım kurulacak diye düşünüyorum. İnşallah sezona iyi başlarız. Kendi adıma geçen sezon iyi geçmedi. Bu sezon daha iyi olacak diye düşünüyorum. Sakatlıktan sonra 7-8 maçta takıma katkı vermeye çalıştım. Daha çok çalışmam gerektiğinin farkındayım. İnşallah bu sezonu güzel geçiririz. Son haftalarda yakaladığımız birlik ve beraberliği sürdürürsek Bursaspor için çok farklı bir sezon olur."
BİZE ULAŞIN