Kamp sona erdi periler lige hazır

Bu sezon Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi’nde mücadele eden ve kadrosunu tecrübeli oyuncularla güçlendiren Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, ikinci etap çalışmaları için düzenlenen Kartepe kampını tamamladı

Kamp sona erdi periler lige hazır
Günde çift idman ile kampı sürdürmelerine rağmen oyuncularının çalışma arzusunun kendilerini mutlu ettiğini dile getiren yeşil, beyazlıların genç baş antrenörü Gökhan Aşıcı kampın oyuncuların kaynaşması ve çalışma motivasyonu açısından da faydalı geçtiğini söyledi. Kampın ardından İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen 4'lü Basketbol Turnuvası'nda yer alacaklarını ve hemen ardından Türkiye Kupası gruplarında mücadele edeceklerini belirten genç teknik adam, 8 Ekim'de başlayacak yeni sezon sezon öncesi oynayacakları hazırlık karşılaşmaları ve kupa maçlarında iyi sonuçlar alarak lige daha motive başlamak istediklerini söyledi.

'MEYVELERİ TOPLAMA ZAMANI'
Kartepe kampında, Baş Antrenör Gökhan Aşıcı nezaretinde teknik ve taktik çalışmaların yanı sıra fiziksel olarak iyi yükleme yaptıklarını belirten yeşil-beyazlıların tecrübeli oyuncusu Dilek Dedeoğlu, yapılan bu çalışmaların meyvelerini Türkiye Kupası öncesi İzmit'te yapılacak hazırlık turnuvasından itibaren toplayacaklarını belirtti. Oyun kurucusu Burcu Erbaş da yorucu olmasına rağmen, takımın hırsı sayesinde kampın keyifli bir hale geldiğini söyledi. Yeniden yeşil- beyazlılara transfer olan Zeynep Şahin de bu yorucu geçen kampın faydalarını göreceklerini belirtti.

OYUNCULARA TATLI SÜRPRİZ
Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkan Yardımcısı İlhan Satık, Büyükşehir'in perilerinin kamp yaptığı otele gelerek antrenmanı Teknik Menajer İsmail Doğrutekin ile birlikte takip etti. Antrenman sonrası sporculara tatlı ikram eden İlhan Satık, Baş Antrenör Gökhan Aşıcı ve Yardımcı Antrenör İlker Kırbaş'tan da çalışmalar hakkında bilgi aldı.
BİZE ULAŞIN