Orion’da Japon kültür günleri

Orion AVM’de ilk defa geçen yıl düzenlenen Japon Kültür Günleri’nin bu yıl ikincisi düzenleniyor. 27 Eylül’de başlayan etkinlik pazar gününe kadar devam edecek

Orion’da Japon kültür günleri
Tekirdağ Çorlu'da bulunan Orion AVM ile Japon Kazue Company işbirliği ve Volkan Kayacık'ın danışmanlığında geçen yıl ilki düzenlenen Japon Kültür Günleri, bu yıl yeni ürün ve etkinliklerle tekrar Orion ziyaretçilerini ağırlıyor. Japonya'dan getirilen geleneksel kültür objelerinin sergilendiği, çeşitli hediyelik eşyaların satışa sunulduğu ve her gün özel gösterilen yapıldığı Japon Kültür Günleri, 1 Ekim Pazar gününe kadar devam edecek. Etkinlik kapsamında çay seremonileri, ikebana atölyesi, manga çizimleri düzenleniyor. Orijinal kimonolarla hatıra fotoğrafları da çektirebileceğiniz etkinlikte bugün ve yarına özel olarak Japon dans gösterisini de izleyebilirsiniz.

TİCARİ İŞBİRLİĞİ FIRSATLARI
Türk-Japon dostluğu çerçevesinde Japon kültürünü bölgemizde tanıtmak amacıyla gerçekleştirilen etkinlik, ticari işbirlikleri için de bir fırsat sunuyor. Japon Kültür Günleri dolayısıyla Orion'a gelen Japon yatırımcılarla, ticari işbirliğine yönelik görüşme imkanlarının yaratıldığı etkinliğe girişimci ve sanayiciler de ilgi gösteriyor.
BİZE ULAŞIN