Kentsel yönetimde Osmangazi zirvede

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’ın yerel yönetime kattığı vizyon ve hizmet anlayışı, Türkiye genelinde yapılan araştırma ile taçlandı. Başkan Dündar, ‘En başarılı ilçe belediye başkanları’ sıralamasında Türkiye’de ikinci, Bursa’da ise birinci ‘ oldu

Kentsel yönetimde Osmangazi zirvede
ORC araştırma şirketinin Türkiye genelinde yaptığı anket sonuçlarına göre Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar Türkiye'nin 2'nci, Bursa'nın ise 1'nci en başarılı başkanı oldu Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, ORC Araştırma Şirketi'nin Eylül 2017 Yerel Yönetimler Araştırması kapsamında yüzde 58,4 oy oranıyla Türkiye'nin en başarılı ikinci belediye başkanı seçildi. Anket sonuçlarına göre Dündar, Bursa'nın en başarılı ilçe belediye başkanı oldu.

EN BAŞARILI YEREL YÖNETİMLER
Dünya Araştırmacılar Derneği ESOMAR üyesi olan ORC Araştırma Şirketi tarafından yapılan ve Türkiye'deki tüm büyükşehirlerdeki ilçe belediye başkanlarının dahil edildiği "Eylül 2017 Yerel Yönetimler Araştırması" anketi sonuçlandı. Anket sonucuna göre, aldığı yüzde 58,4'lük oy oranıyla Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, 2017 Eylül ayının en başarılı büyükşehir ilçe belediye başkanları sıralamasında ikinci seçildi. İlk 10 içerisinde Bursa'dan başka bir belediyenin yer almadığı anket sonuçlarına göre, aldığı 59,0 oy oranı ile Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci birinci, yüzde 57,9 oy oranı ile Gölbaşı Belediye Başkanı Fatih Duruay üçüncü oldu.

VATANDAŞLARIMIZDAN KOPMUYORUZ
Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar elde edilen başarıyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, "İlçemizdeki tüm sokaklara giriyoruz ve vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Vatandaş odaklı çalışıyoruz. Her zaman vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda hizmetlerimizi ve yatırımlarımızı yapıyoruz. Her hizmeti öncelikle vatandaşımız, mahallemiz, ilçemiz ve kentimiz için yapıyoruz. Bizi başarılı kılan da işte bu anlayışımız. Bursa ve Osmangazi halkına vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN