Minikler hafta sonu oyunlarına büyük ilgi gösterdi

Bozüyük Belediyesi tarafından bu yıl 3.’sü düzenlenen Uluslararası Bozüyük Metristepe Tiyatro Günleri devam ederken, hafta sonu sahnelenen çocuk oyunlarına minikler yoğun ilgi gösterdi.

Minikler hafta sonu oyunlarına büyük ilgi gösterdi

Bozüyük Belediyesi Metristepe Kültür Merkezi'nde düzenlenen tiyatro günlerinde Cumartesi günü "Küçük Prens" adlı çocuk oyunu 2 seans halinde sahnelenirken, çocuklar salonun tamamını doldurdu. Muhteşem görüntülerin ortaya çıktığı çocuk oyunlarında doyasıya gülen ve eğlenen çocuklar unutulmaz anlar yaşarken, tiyatro oyuncuları gösterdikleri performans ile izleyenleri büyüledi. Kitaplardan okuyup öğrendikleri kahramanları canlı bir şekilde karşılarında gören çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken, oyunu büyük bir dikkatle izlediler. Tiyatro günleri kapsamında sahnelenen çocuk oyunları büyük beğeni toplarken çocuklar, bu oyunlar için Belediye Başkanı Fatih Bakıcı'ya teşekkür ettiler.

Uluslararası Bozüyük Metristepe Tiyatro Günleri'nde Cumartesi akşamı "Aliya" ve Pazar günü ise "Berber" adlı tiyatro oyunları Bozüyüklü tiyatro severler ile buluşacak.

BİZE ULAŞIN