İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’tan özel eğitim öğrencilerine ziyaret

Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, Bilecik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezini, merkez bünyesindeki atölyeleri ve Özel Eğitim Uygulama Merkezi Okulları Uygulama Evi’ni ziyaret etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Durmuş’tan özel eğitim öğrencilerine ziyaret

Özel eğitim öğrencileriyle yakından ilgilenen Durmuş, öğrencilerin de büyük sevgisi ve ilgisiyle karşılaştı. Merkez bünyesinde yenilenerek modernize edilen Mobilya Tasarım Atölyesi'ni gezen Fazilet Durmuş, öğrencilerin ahşap boyama derslerinde onlarla beraber oldu. Öğrencilerle birlikte öğle yemeği yiyerek onlarla sohbet etti.

Özel Eğitim öğrencilerinin gereken ilgi, sevgi ve sabır kendilerine gösterildiğinde pek çok bilgi ve beceriyi kazanabildiklerini ifade eden Bilecik İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, onların topluma kazandırılması ve kendine güvenen bireyler haline gelebilmeleri için özel eğitim öğretmenlerinin fedakarca çalıştıklarını belirtti. Durmuş, "Yüce Yaradanın bizlere ve içinde yaşadıkları topluma birer emaneti olan bu öğrencilerimize aileleriyle de iş birliği içerisinde sağlanabilecek en iyi eğitim imkanlarını sağlamak ve gelişimlerine katkıda bulunmak amacındayız. Eğitimde feda edilebilecek tek bir fert yoktur anlayışıyla çalışmalarımıza yön veriyoruz. Verdikleri bilgilerden ve özverili çalışmalarından dolayı Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü İbrahim Aydoğar'a ve öğretmenlerimize çok teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.

BİZE ULAŞIN