Altınay tarım’ın son yatırımı Lüleburgaz’a

Türkiye genelinde 55 bayisi bulunan firma, son teknolojiyi kullanarak ürettikleri tarım aletlerine daha kolay ulaşım sağlanabilmesi için Lüleburgaz’a da bir mağaza açtı

Altınay tarım’ın son yatırımı Lüleburgaz’a
Çarşamba 18.03.2020
Güncelleme: Çarşamba 18.03.2020
ABONE OL

1984 yılında baba Nazım Altınay tarafından Hayrabolu Sanayi Sitesi'nde tarım aletleri üretimi yapmak amacı ile 70 metrekare alanda faaliyete başlayan Altınay Tarım Makinaları bu gün İbrahim Altınay ve Rasim Altınay kardeşler tarafından 3000 metrekare kapalı 1500 metrekaresi açık toplamda 4500 metrekare alanda üretim yapan Türkiye'nin önde gelen tarım aletleri üreticisi oldu. Türkiye genelinde 55 bayisi bulunan firma, son teknoloji kullanarak ürettikleri tarım aletlerini aynı anda yurt dışına da ihraç ediyor. Önceliği Balkan ülkelerine veren firma Makedonya, Yunanistan, Bulgaristan ve Romanya da bayi ağı oluşturarak ihracatını da her gecen gün artırıyor.

24 SAAT ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ
Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan firma ortaklarından İbrahim Altınay, "Türkiye genelinde bayiimizden veya bölgemizdeki fabrika satış mağazalarımızdan herhangi bir tarım aletini alan çiftçimiz ekim veya toprak hazırlığında kullandığı makinalarımız ile ilgili bir sıkıntı yaşar ise gezici servislerimiz ile 24 saat yanındayız" dedi.

LÜLEBURGAZ'A YENI MAĞAZA
Trakya'nın her köyün de bizim üretimiz olan tarım aletlerini görebilirsiniz diyen İbrahim Altınay Lüleburgaz konum olarak Trakya'nın ortasın da. Ayrıca müşterilerimizin de yoğun yaşadığı ve seyahat güzergahında olması nedeni ile çiftçilerimizin hem makinalarımıza hem de yedek parça hizmetine daha kolay ulaşmasını sağlamak adına Lüleburgaz'a yeni bir mağaza açtık" diye konuştu.