American Express & SPOT Uluslararası Güncel Sanat Seminerleri

American Express sponsorluğunda ve SPOT Projects düzenlemesiyle, iki etapta gerçekleşecek Uluslararası Güncel Sanat Seminerleri’nin ilki, 17 Mart Cumartesi günü Four Seasons Bosphorus Otel’de gerçekleşiyor.

Doğru Sanat Koleksiyonerliği: Koleksiyonerin El Kitabı başlığı altında verilecek seminerde, uluslararası güncel sanat platformunun en önemli yazar ve eleştirmenlerinden olan; Vogue, The Guardian ve Art Newspaper gibi yayınların sanat köşesini yazan İngiliz sanat eleştirmeni Louisa Buck, koleksiyonerler ve destekçilerin güncel sanat dünyasını şekillendirmekte oynadıkları önemli rolü anlatacak. Seminerde ayrıca, Türkiye ve yurtdışında koleksiyonerlik ve sponsorluk modelleri inceleyecek.

"Doğru sanat koleksiyonerliği ne demektir?" sorusuna cevap niteliğindeki seminerde, güncel sanat piyasalarına bakılarak, oyuncuları hakkında bilgi verilecek; organizasyon ve etkinliklerine dair kapsamlı bir rehber sunulacak.

Garanti Bankası kredi kart sahiplerine* özel indirim ayrıcalıkları sunulan seminer, 17 Mart Cumartesi 10:00-17:00 arasında gerçekleşecek.
BİZE ULAŞIN