Diriliş Ertuğrul izle — yeni bölüm tek parça — 22 Nisan

Diriliş Ertuğrul! Muhteşem dizi bu akşam yeni bölümü ile TRT1 ekranlarında yayınlanıyor. Diriliş Ertuğrul yeni bölüm TRT1 ekranlarında yayınlandıktan sonra son bölüm tek parça videosu haberimize eklenecektir. Peki TRT1'de bu akşam neler vardı? Hangi diziler, programlar vardı? İşte detaylar ve TRT1 canlı izle linki ile Diriliş Ertuğrul 18. bölüm tek parça videosu.

Diriliş Ertuğrul izle — yeni bölüm tek parça — 22 Nisan
Atv'de haftanın 7 günü yayınlanacak tüm programların yayın saatlerini buradan öğrenebilirsiniz. 22 Nisan 2015 Çarşamba Atv'de hangi programlar var, saat kaçta başlıyor, Atv'de 22 Nisan 2015 Çarşamba gece ve gündüz kuşağında yayınlanacak Programların yayın saatlerine ve listesine sabah.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz.
DİRİLİŞ ERTUĞRUL DİZİSİNİN BİLİNMEYENLERİ - TIKLAYIN

TRT 1 YAYIN AKIŞI (22 Nisan Çarşamba)
09:001'DE BUGÜN
09:25BENİ BÖYLE SEV
11:25İYİ FİKİR
13:15ANA OCAĞI
15:00ANNEM SÖYLER BEN YAPARIM
16:101'DE BUGÜN
16:25 SEKSENLER
18:20SEÇMENİN SESİ
18:50ANA HABER BÜLTENİ
19:45HAVA DURUMU
19:50HEREDOT CEVDET SAATİ
19:55DİRİLİŞ ERTUĞRUL
23:15PELİN ÇİFT İLE GÜNDEM ÖTESİ
01:0024 KENT

TRT1 CANLI İZLE
http://www.trt.net.tr/AnaSayfa/canli.aspx?y=tv&k=trt1


FREKANS BİLGİLERİ

Türksat 4A Frekansları
Frekans : 12303 Mhz
Symbol Rate : 27500
FEC : 5/6
Pol : Dikey ( Vertical )
Network Search : Açık ( ON ) konumda olmalıdır.


DİRİLİŞ ERTUĞRUL 18. BÖLÜM

Beylik yolunda hain planlar. Sultan Alaaddin'in komutanı Ersagun obaya gelir ve Süleyman Şah ile görüşür. Başında bulunduğu düğün kervanını korumak için Ertuğrul ve Alp'lerinden yardım etmelerini istemiştir. Lakin, Alp'leri ile Turgut'u almak için yola çıkan Ertuğrul, tapınakçılar tarafından bizzat tuzak olarak kullanılan Turgut tarafından bıçaklanmıştır. Hatta Titus ve Tapınak Şövalyelerinin, Ertuğrul ve Alp'lerini öldürmek için kurdukları hain pusu Gündoğdu ve Alp'lerinin yetişmesiyle amacına ulaşamamış, Ertuğrul ağır yaralı bir şekilde obaya getirilmiştir.

Ertuğrul'un yaralı olmasından dolayı babası Süleyman Şah'tan düğün kervanını Şam'a götürmek için izin alan Gündoğdu bir taraftan da Kurdoğlu ve eşi Selcan tarafından bey olması için zehirlenmektedir. Fakat Süleyman Şah'ta, Hayme Ana'da bu durumun farkındadır ve Gündoğdu'nun gerçekleri görmesi adına hareket edeceklerdir. Öte yandan Üstad-ı Azam'ın yeğeni İsadora'nın obaya gelmesiyle Kurdoğlu'nun obada ki hain olduğunun açığa çıkması an meselesidir.

Kurdoğlu ise bu gerçeğin açığa çıkmaması için daha tehlikeli ve ölümcül adımlar atmaktan çekinmeyecektir. Ertuğrul'un yaralı olarak dönmesi ise obada şok etkisi yapar. Kayılar Turgut'un hainlik ettiğini konuşurlarken Halime ve Gökçe'nin ise dünyaları yıkılmıştır. Kayıların genç beyi Ertuğrul'un yaralı olmasını fırsat bilen Kurdoğlu ise Alpargu'yu kullanarak suikast girişiminde bulunur fakat Gökçe'nin cesareti ile başarılı olamamıştır. Kurdoğlu ve Selcan için artık tek kurtuluş yolu Gündoğdu'nun bey olmasıdır. Bu yolu ona açmak için her türlü haince işbirliğine kalkışan Kurdoğlu'nun planlarına karşı çıkacak ve ağabeyini bu hainliğe alet olmaktan kurtaracak olan ise kuşkusuz ki Ertuğrul'dur.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Hülya Darcan ve Serdar Gökhan gibi isimlerin paylaştığı, Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği Diriliş Ertuğrul, yeni bölmüyle bu Çarşamba ekrana gelecek.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 18. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 18. BÖLÜM 2. FRAGMANI

BİZE ULAŞIN