Beyaz Yalan izle — 5. Son bölüm — Tek parça

Beyaz Yalan izle — 5. Son bölüm — Tek parça

Beyaz Yalan! Muhteşem dizi bu akşam yeni bölümü ile Show TV ekranlarında yayınlanıyor. Beyaz Yalan yeni bölüm Show TV ekranlarında yayınlandıktan sonra son bölüm tek parça videosu haberimize eklenecektir. Peki Show TV'de bu akşam neler vardı? Hangi diziler, programlar vardı? İşte detaylar ve Show TV canlı izle linki ile 25 Nisan Beyaz Yalan 5. bölüm tek parça videosu.

  • Medya
  • Cumartesi 25.04.2015 22:23
Show TV'de haftanın 7 günü yayınlanacak tüm programların yayın saatlerini buradan öğrenebilirsiniz. 25 Nisan 2015 Cumartesi Show TV'de hangi programlar var, saat kaçta başlıyor, Show TV'de 25 Nisan 2015 Cumartesi gece ve gündüz kuşağında yayınlanacak Programların yayın saatlerine ve listesine sabah.com.tr sitemizden ulaşabilirsiniz.

25 Nisan Show TV yayın akışı ve Show TV'de yayınlanacak olan diziler ve programlar haberimizde. 06:30'da Cennet Mahallesi, 10:00'da Cumartesi Sürprizi, 13:00'da Ev Kuşu, 15:15'te Acil Aşk Aranıyor ekranlara gelecek. Show TV ekranlarında bu akşam 19:00'daki Hafta Sonu Ana Haber'in ardından 20:00'da Efsane ekranlar aracılığıyla sizlere ulaşacak.

25 Nisan Show TV Yayın Akışı

06:30 Cennet Mahallesi
09:00 Pis Yedili
10:00 Cumartesi Sürprizi
13:00 Ev Kuşu
14:00 Lezzet Haritası
15:15 Acil Aşk Aranıyor
19:00 Hafta Sonu Ana Haber
20:00 Efsane
22:30 Beyaz Yalan
01:00 Cumartesi Sürprizi
05:00 Utanç

BEYAZ YALAN SON BÖLÜM İÇİN AŞAĞIDAKİ BAĞLANTIYI KULLANINIZ...
http://www.showtv.com.tr/dizi/tanitim/beyaz-yalan/1414


Show TV canlı izle! İnternetten show tv izle bağlantısı haberimize eklenmiştir. Türkiye'nin ulusal kanallarından Show TV bugün önemli bir maça ev sahipliği yapacak. Pek çok kişi maçı evinde izleyecekken bir çok çalışan da internetten show tv izle, show tv canlı yayın, online show tv izle bağlantılarını arayacak. İşte tüm okuyucularımız için Show TV canlı izle linki ve yayın akışı ile dev maça ilişkin ayrıntılar.

Show TV Canlı İzlemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanınız...
http://www.showtv.com.tr/canli-yayin/showtv


BEYAZ YALAN HAKKINDA

Show TV ekranlarında izleyicilerin yeni alışkanlığı olacak yepyeni, sürprizlerle dolu bir dizi başlıyor! Ntc Medya'nın yapımcılığını üstlendiği "Beyaz Yalan" yakında Show TV'de başlıyor.

Beyaz Yalan'ın yönetmen koltuğunda Filiz Gülmez Pakman oturuyor. İnsanlar çift yaratılmıştır derler... Alara ve Melek'i yan yana görenler, bu sözün doğruluğuna yemin edebilirdi... Bu iki genç kız, sanki birbirinin kopyası gibiydi... Farklı olan tek şey, kaderleriydi...

Ağzında gümüş bir kaşıkla doğmuştu Alara... Hayal edebileceği her şeye sahipti, özgürlüğü hariç... Melek ise yoksulluğun içine açmıştı gözlerini... Güzeldi, iyi kalpliydi, çalışkandı, hırslıydı... Belki de tek ihtiyacı olan şey, bugüne kadar yüzüne gülmeyen şanstı!

"Beyaz Yalan", bu iki genç kızın hayatlarının kesişmesinin hikayesi... Alara'ya özgürlüğünü, Melek'e de hayat boyu beklediği şansı vaad eden bir oyunun hikayesi...

Show TV'nin sürprizlerle dolu yepyeni projesi Beyaz Yalan'ın oyuncu kadrosu da çok güçlü isimlerle dolu. Kutsi ve Deniz Baysal'ın başrollerini paylaştığı dizide; Ebru Aykaç, Ege Aydan, Onur Dikmen, Ebru Aytemur, Çağlar Sayın, Seher Terzi, Çetin Karakul, Biran Damla Yılmaz, Fatih Dokgöz , Dilara Topuklular, Berkan Bulut, Elif İskender, Ayça Yağcıoğlu, Özge İnce ve Pınar Deniz gibi isimler rol alıyor...

Show TV UYDU FREKANS BİLGİLERİ

Türksat 4a

* SHOW HD; 12209 H 10000;

* SHOW TV; 12219 H 6500;

Uydu: Türksat 4A
Video PID (Görüntü): 308
Audio PID (Ses): 256
Symbol Rate (Sembol Oranı): HD için 12210 // SD için 6500
FEC: 3/4
Polarizasyon: Horizontal (Yatay)
BİZE ULAŞIN