Survivor da şok kavgalar! Dikkat aduket içerir

Survivor ilk yayınlanmaya başladığı günden bu yana Türkiye'de kendi başına bir gündem maddesi olarak, ana haber bültenlerine yansıyacak kadar önemli gelişmelere sahne oldu.

Survivor da şok kavgalar! Dikkat aduket içerir
Gerçi ne kadar önemli olabilir ki bir adada yarışan bir avuç insan? Ama oluyordu işte, yüksek reyting oranları ve izleyicilerin yoğun ilgisi Survivor'u kimi zaman savaşlardan, spordan, siyasetten ve hatta magazinden bile daha önemli kılıyordu.

Survivor'un bu kadar izlenmesinde en büyük ektenlerden biri de her zaman için o meşhur kavgaları olmuştur. O kavgalar ki kimi zaman Aduketler kimi zaman Fatalityler havada uçuşur. Gerçekten gerilen sinirlerin bir yansıması mıdır yaşananlar yoksa, reyting kaygılarının dışa vurumu mudur yorumu size bırakıyoruz. Ancak gerçek olduklarını düşünürsek bu kavgaların hiç de Mortal Kombat gibi meşhur dövüş oyunlarını aratmadığını söylememiz gerekir. İşte size 15 Survivor kavgası...

Ahmet - Serenay

Ödül oyunu esnasında Ahmet Dursun'un, Serenay Aktaş'a 'Konuşma, cevap verme, küçüksün cevap verme' diyerek sert çıkışı.

Berna - Doğukan


Berna, Pascal'la konuşmak isteyen Doğukan'a engel oldu ve üstüne yürüdü. Olaylar diğer yarışmacıların araya girmesiyle son buldu.

Berna - Sahra (Çift Round)


Berna ve Sahra arasında küfürlerin havada uçuştuğu bir kavga yaşandı. Berna'nın Sahra'ya söylediği sözler ortamı inanılmaz gerdi. Sahra, Berna'nın ardından kendisini sakinleştirmeye çalışan Hakan'la da tartıştı. Berna daha önce Sahra'ya başka bir Survivor yarışmasında da tekme atmıştı..

Bozok - Hasan


Survivor ada konseyinden hemen önce 37. bölümde gönüllüler adasında yine Bozok ve Hasan kavgası vardı. Bozok kendisiyle yüzleşen Hasan 'ın yine üstüne yürüdü. Ağzını bozan Bozok hakaretler edip uzlaşma yerine kavgayı seçti.

Duygu - Taner - Seda (3'lü kombo)

Survivor All Star 2. gün dokunulmazlık yarışmasında Survivor Gönüllüler takımında yer alan Duygu ile Taner arasında tartışma yaşandı. İkili arasında yaşanan tartışmayı araya giren takım arkadaşları ayırdı. Duygu Taner'e doğru "Bana bak Taner. Hiçbirinizin meşhur olma malzemesi ben değilim" dedi. Araya giren Seda'nın sözlerine Duygu ' İyi de buna sen mi karar veriyorsun?' diye sorunca işler çığrından çıktı. Bu sefer tartışma Duygu Çetinkaya ve Seda Aktuğlu arasında devam etti.

Duygu - Bozok

Kaybedilen bir oyunun ardından birbirlerini suçlamaya başlayan Duygu ve Bozok'un tartışması, birden sinirlerin gerilmesiyle kavgaya dönüştü.

Sahra - Nadya

Ödül oyununun ardından aralarında bir gerginlik yaşanan Sahra ve Nadya adada yüzleşti. Yarışmacılar bir araya toplantı ve herkes eteğindeki taşları döktü. Taşlar dökülmekle kalmadı kafa göz yardı! Küfürler havada uçuştu...

Taner - Ceyda


Survivor'da ödül yarışmasında ipi kesemeyen Ceyda ile bunu hazmedemeyen Taner arasında kavga çıktı. Bol küfürlü kavga izleyicilere "Bip bip bip" şeklinde yanısıdı kimse ne konuşulduğunu anlayamadı.

Taner - Tefik

Survivor Ünlüler Gönüllüler'de küfür ve kavga Gönüllüler takımında yer alan ve diğer yarışmacılar tarafından dışlanan Taner ile Tefik arasında kavga çıktı. Diğer yarışmacıların araya girmesiyle kavga fiziksel boyuta taşınmadı.

Tolga - Akın - Merve (3'lü kombo)

Survivor Tolga'nın tavrına sinirlenen Survivor Merve tepkisini sert bir şekilde dile getirdi. Arkadaşlarının araya girmesiyle yerine oturan Tolga'ya bu kez de Survivor Akın tepki gösterdi. Survivor Akın'ın bir açıklama beklediği Survivor Tolga konuşurken Survivor Merye yeniden araya girdi ve olanların Tolga'nın söylediği gibi olmadığını dile getirdi

Turabi - Doğukan (Aduket içerir)

Boşuna demiyoruz bilgisayar oyunu gibi diye. Bir yarışma sırasında birbirlerine aduket çeken Doğukan ve Turabi arasında büyük gerginlik yaşandı. Turabi, Doğukan'ın üstüne yürüdü.

Turabi - Akın

Ödül oyununu 2 farkla önde götüren Gönüllüler Takımı'ndan Akın'ın hata yapması Turabi'yi çok sinirlendirdi. Akın'ı sert bir dille eleştiren Turabi ''Oyununa Bak Lan'' demesi Akın'ı çileden çıkardı. Turabi'nin kendisi için söylediklerinin altında kalmayan Akın, aynı şekilde karşılık verdi. Birirlerinin üzerine yürüyen yarışmacıların arasına takım arkadaşları Yiğit ve Sahra girerek kavgayı ayırdı.

Turabi - Gökhan

Turabi, yarışmayı kazandıktantan sonra elindeki bayrakla hareket çekince, (Acun bu kısmı yayınlamadıklarını daha sonra açıkladı) Gökhan, "Sana çok yakışıyor, burada bayanlar var. Kendi takımındaki kız arkadaşlarına saygın olsun" dedi. Bunun üzerine Turabi, "Hayırdır.. Sanane birader?.." diyerek hakaret edince Gökhan Turabi'nin üzerine yürüdü. Turabi de "Beni mi döveceksin?.." diye karşılık verince yarışmacılar araya girdi.

Turabi - Hakan

Turabi ve Hakan arasında bir yarışma sırasında "Temas" kavgası yaşandı. Turabi'nin seviç gösterisi sırasında Hakan'a temas edip etmediği üstüne büyük kavga yaşandı.

Turabi - Hakan (2. Round)

Sembol yarışmasında bayrağı almak için Hakan'a tekme attı. Bunun üzerine Acun ılıcalı, Turabiyi affetmedi. Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada, aynı yarışmacının 3 yanlış hareket yaptığı için artık sadece yarışmadan diskalifiye edilmesinin söz konusu olmayacağını ve 1 hafta boyunca Turabi'nin yarışmalardan men edildiğini söyledi. Turabi'nin bir daha bu şekilde bir davranış sergilerse yarışmadan eleneceğini açıklayan Acun Ilıcalı, bunun son ikaz olduğunu söyledi.

Nouma - Nihat

Ne olursa olsun Survivor'da gelmiş geçmiş en büyük kavga Nouma ve Nihat Doğan arasında çıktı. Adeta bir Sub-Zero ile Scorpion, bir Ryu ile Ken kapışmasını anımsatan mücadelede Nouma, Nihat'ı dövdüğü gerekçesiyle diskalifiye edildi.

Nouma (Fatality)

Survivor yarışmalar tarihindeki en sağlam komboyu da yine Nouma çekti. Kendisini durdurmaya çalışan set ekibinin ayaklarını yerinden kesen Nouma'nın çektiği kombo sonrası ortalık Salihli hemzemin geçidine dönmüştü..
BİZE ULAŞIN