Kara Para Aşk 44. son bölüm tüm fragmanlar izle - Tayyar'dan ölüm emri

Kara Para Aşk 44. son bölüm de heyecan devam ediyor. Atv'nin merakla izlenen dizisi Kara Para Aşk tüm hızıyla 44. bölüm de devam ediyor. Yeni bölüm de neler olacak? Elif DNA raporunun sahte olduğunu öğrendi. Ömer ile Elif tekrar bir araya gelebilecek mi? Detaylar haberimizde...

Kara Para Aşk 44. son bölüm tüm fragmanlar izle - Tayyar'dan ölüm emri

KARA PARA AŞK 44. BÖLÜM

Elif kendisine ilanı aşk eden Levent'i reddeder. Aklında ve kalbinde olan tek kişi Ömer'dir. Bunu Levent'e söyler. Ömer de duymuştur. Ömer eve dalar ve olay çıkartır. Elif ikisinin de gitmesini ister. Elif'e hayır diyemeyen Ömer ve Levent giderler. Elif evde bir başına kalmıştır. Ömer'e hala kırgındır ve içinde açtığı yaraları tamir edememiştir. Ömer kapıya dayanır duygularını anlatmak ister. Elif Ömer'e kapıyı açacak mıdır?

Tayyar'ın kendisini öldürmek isteyeceğini anlayan Hüseyin son anda adamların elinden kurtulmayı başarır. Svetlena'nın kaldığı otele gider saklanır. Bu sırada Tayyar, Hüseyin'i bulma işini Metin'e verir. Metin, Tayyar'a olan bağlılığını göstermek için Tayyar'ın planı adım adım uygulayacaktır. Metin, Hüseyin'i bulabilecek midir? Tayyar, Hüseyin'i öldürtüp suçu Elif'in üstüne atmayı başarabilecek midir?

Ömer, abisinin hastaneden cezaevine nakledilirken kaçırıldığını öğrenir. Hüseyin'in flash belleği Tayyar'a kaptırdığını bildiği için can güvenliğinin olmadığının farkındadır. Tayyar'dan önce Hüseyin'i bulmak zorundadır. Ömer Tayyar'dan önce Hüseyin'i yakalayıp Tayyar'ın planını bozacak mıdır? Tayyar'ın Ömer'i oyalamak için yeni kurbanı kim olacaktır?

İpek Nedret'e Elif'in DNA ile ilgili gerçeği öğrendiğini söyler. Üstelik işler hiç de Nedret'in istediği gibi olmamıştır. Nedret durumdan çok rahatsız olur.

İpek Nedret'in bu kadar güçlü olmasından ve uzun süredir İstanbul'da kalıyor olmasından şüphelenmiştir. Ona göre Nedret sıradan bir hala değildir. Nedret'in asıl amacının ne olduğunu öğrenmeye karar verir. İpek Nedret hakkındaki bütün gerçekleri öğrenecek midir?

Yapım : Ay Yapım
Yapımcı : Kerem Çatay
Yönetmen : Ahmet Katıksız
Senaryo : Eylem Canpolat / Sema Ergenekon
Oyuncular : Tuba Büyüküstün (Elif), Engin Akyürek (Ömer), Erkan Can (Tayyar), Burak Tamdoğan (Hüseyin), Saygın Soysal (Metin), Bestemsu Özdemir (Nilüfer), Emre Kızılırmak (Levent) ve Güler Ökten

KARA PARA AŞK 44. BÖLÜM FRAGMANI

KARA PARA AŞK 44. BÖLÜM 2. FRAGMANI

BİZE ULAŞIN