Diriliş Ertuğrul 19. son bölüm tamamı tek parça 1080p hd izle

Diriliş Ertuğrul 19. son bölüm tamamı yayınlandı. TRT'nin heyecanla izlenen dizisi Diriliş Ertuğrul yeni bölümü nefes kesti. Diriliş Ertuğrul'un 19. bölümün de neler oldu? Kurdoğlu tuzağa nasıl düştü? Tüm detaylar haberimizde...

Diriliş Ertuğrul 19. son bölüm tamamı tek parça 1080p hd izle

Diriliş Ertuğrul dizisi son bölümüyle yine nefes kesti. Ertuğrul Gündoğdu ile karşı karşıya geldi. Planları bir bir işlerken Süleyman Şah'ın oyunundan bir haber olan Kurdoğlu'nu nasıl bir sürpriz bekliyor. Toy'daki seçimde Süleyman Şah'a yine yenik düşen Kurdoğlu ne yapacak? Dizinin nefes kesen 19. bölümünü 1080p hd görüntü kalitesiyle haberimizden izleyebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 19. BÖLÜM

Kurdoğlu'nun Gündoğdu'yu beylik yolunda kışkırtması devam ederken. Süleyman şah obada seçim yapılacağını açıklar. Ertuğrul ve Gündoğdu karşı karşıya gelir. Kurdoğlu Gündoğdu'yu aday gösterip bey yapmak için işe koyulur ve Obadaki beylerle Gündoğduyu seçmesi için tek tek konuşur.

Tüm bunlar olurken Turgutalp Aykız'ı boğmaya kalkar ve ilk kez ismini hatırlar.

Toy günü geldiğinde seçimlerde Gündoğdu adaylıktan vazgeçince ortalık karışır ve Kurdoğlu adaylığını koyar. Beyler Süleyman Şah'ı seçer ve Kurdoğlu obayı terk etme kararı alır.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 19. BÖLÜM FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 19. BÖLÜM 2. FRAGMANI

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 18. BÖLÜM DE NELER OLDU?


Beylik yolunda hain planlar. Sultan Alaaddin'in komutanı Ersagun obaya gelir ve Süleyman Şah ile görüşür. Başında bulunduğu düğün kervanını korumak için Ertuğrul ve Alp'lerinden yardım etmelerini istemiştir. Lakin, Alp'leri ile Turgut'u almak için yola çıkan Ertuğrul, tapınakçılar tarafından bizzat tuzak olarak kullanılan Turgut tarafından bıçaklanmıştır. Hatta Titus ve Tapınak Şövalyelerinin, Ertuğrul ve Alp'lerini öldürmek için kurdukları hain pusu Gündoğdu ve Alp'lerinin yetişmesiyle amacına ulaşamamış, Ertuğrul ağır yaralı bir şekilde obaya getirilmiştir.

Ertuğrul'un yaralı olmasından dolayı babası Süleyman Şah'tan düğün kervanını Şam'a götürmek için izin alan Gündoğdu bir taraftan da Kurdoğlu ve eşi Selcan tarafından bey olması için zehirlenmektedir. Fakat Süleyman Şah'ta, Hayme Ana'da bu durumun farkındadır ve Gündoğdu'nun gerçekleri görmesi adına hareket edeceklerdir. Öte yandan Üstad-ı Azam'ın yeğeni İsadora'nın obaya gelmesiyle Kurdoğlu'nun obada ki hain olduğunun açığa çıkması an meselesidir.

Kurdoğlu ise bu gerçeğin açığa çıkmaması için daha tehlikeli ve ölümcül adımlar atmaktan çekinmeyecektir. Ertuğrul'un yaralı olarak dönmesi ise obada şok etkisi yapar. Kayılar Turgut'un hainlik ettiğini konuşurlarken Halime ve Gökçe'nin ise dünyaları yıkılmıştır. Kayıların genç beyi Ertuğrul'un yaralı olmasını fırsat bilen Kurdoğlu ise Alpargu'yu kullanarak suikast girişiminde bulunur fakat Gökçe'nin cesareti ile başarılı olamamıştır. Kurdoğlu ve Selcan için artık tek kurtuluş yolu Gündoğdu'nun bey olmasıdır. Bu yolu ona açmak için her türlü haince işbirliğine kalkışan Kurdoğlu'nun planlarına karşı çıkacak ve ağabeyini bu hainliğe alet olmaktan kurtaracak olan ise kuşkusuz ki Ertuğrul'dur.

Başrollerini Engin Altan Düzyatan, Esra Bilgiç, Kaan Taşaner, Hülya Darcan ve Serdar Gökhan gibi isimlerin paylaştığı, Metin Günay'ın yönetmenliğini üstlendiği Diriliş Ertuğrul, yeni bölümüyle bu Çarşamba ekrana gelecek.
BİZE ULAŞIN