Zahide ile Yetiş Hayata ATV canlı! - Zahide Yetiş tek parça canlı izle

16 Haziran Salı Zahide Yetiş’in canlı yayın konuğu kim? Atv canlı izle. İstanbul Emekli İl Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ile canlı yayında 16 Haziran Salı Zahide ile Yetiş Hayata programı hafta içi her gün 16:00 itibariyle ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Zahide ile Yetiş Hayata ATV canlı! - Zahide Yetiş tek parça canlı izle

16 Haziran Salı Zahide Yetiş'in canlı yayın konuğu kim? Atv canlı izle. İstanbul Emekli İl Müftü Yardımcısı Yusuf Kavaklı ile canlı yayında 16 Haziran Salı Zahide ile Yetiş Hayata programı Hafta içi her gün 16:00 itibariyle ATV ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

TV ekranlarında hafta içi her gün izlediğimiz Zahide Yetiş, kendi adını verdiği programı Zahide İle Yetiş Hayata programı ile sevenlerini bir an bile yalnız bırakmıyor. ATV Ekranlarında alanında Uzman konukları eşliğinde ihtiyacı olanlara destek olup sorunlarını çözüme kavuşturan Zahide Yetiş, Hayata dair pek çok sonuna çözüm sunmaya devam ediyor.

ZAHİDE İLE YETİŞ HAYATA

Zahide ile Yetiş Hayata Hafta İçi Her Gün 16:00'da ATV ekranında. Türkiye'nin en iyi Yaşam proğram'ı olan Zahide ile Yetiş Hayata hafta içi her gün canlı yayın konukları ile canlı yayında.

ATV ekranlarında hafta içi her gün izlediğimiz Zahide Yetiş, kendi adını verdiği programı Zahide İle Yetiş Hayata programı ile sevenlerini bir an bile yalnız bırakmıyor. ATV ekranlarında alanında uzman konukları eşliğinde ihtiyacı olanlara destek olup sorunlarını çözüme kavuşturan Zahide Yetiş, hayata dair pek çok soruna çözüm sunmaya devam ediyor.

Canlı yayın

BİZE ULAŞIN