Survivor All Star'da ödül oyununu kim kazandı?

Survivor All Star'da heyecan doruktaydı. Dominik’te kıyasıya mücadele eden Ünlüler ve Gönüllüler Takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi. Peki Survivor All Star'da ödül oyununu kim kazandı?

Survivor All Star'da ödül oyununu kim kazandı?

Survivor All star'da strateji, beceri, psikoloji, hırs ve takım ruhuyla ödül kazanmak isteyen iki takımın da mücadelesi ekran başına kilitledi. Oyun esnasında Hilmicem Hakan'ın mermisini bittiğini söyledi ancak Hakan etabı başarıyla tamamlayınca Hilmicem'e "Saydın mı" diye sitemde bulundu. Hilmicem de "Sanane" diye karşılık verdi.

SURVIVOR ALL STAR 17 HAZİRAN ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor All Star'da dün akşamki ödül oyununu Ünlüler kazanmıştı. 17 Haziran Çarşamba ödül oyununda ise ilk etapta iki takımda çekişiyordu. Hakan ve Doğukan ile 2-0 öne geçen Ünlüler daha sonra Begüm ve Turabi'ye kaybederek 2-2'ye getirdi durumu. Doğukan ve Merve ile 4-2 öne geçti Ünlüler. Daha sonra Gönüllüler Hilmicem ile 4-3 yapsa da Ünlüler yine Doğukan ve Merve ile 6-3 öne geçti. Hasan ve Hilmi 6-5 yaptı sonrasında ise Ünlüler yine Merve, Hakan ve Doğu ile durumu 9-5 yaptı. Begüm 9-6'ya getirdi.

ÜNLÜLER BU KEZ FARKLIYDI!


Ünlüler bu oyunu kaptırmak niyetinde değildi. 9-6 öne geçen Ünlülerde son oyunda Hakan ile Hasan karşı karşıya geldi. Büyük heyecana sahne olan final etabını yine Hakan kazandı ve ödülün Ünlüler'in olduğunu duyurdu. Survivor All Star 17 Haziran Ödül oyununu Ünlüler 10-6 kazandı. Ünlüler üst üste ikinci ödül oyununu kazanmış oldu ve uzun bir aradan sonra iki'de iki yaptılar.

ÖDÜL NEYDİ?

Survivor All Star 17 Haziran ödül neydi sorusunun cevabı da belliydi tabii ki. Acun Ilıcalı ödülü şöyle açıklamıştı; Sizi buradan alıyoruz, fırfırlı uçağa koyuyoruz, sizi balon turu bekliyor. Güneşin doğuşunu müthiş bir ortamda seyredeceksiniz. Balon turuna aç aç çıkılmaz tabii. Sabah güzel bir kahvaltı da ister misiniz? Simit sarayından çikolatalı muffy, incirli ve çikolatalı kurabiyeler, kıymalı saray dürüm, el yapımı limonita"

Survivor All Star'da bu müthiş oyun sonrası kazanan Ünlüler sabah güzel bir kahvaltı yaptılar. Balon turunda ise eğlenceli ve oldukça zevkli anlar yaşadılar ve eğlendiler. Hakan Hatipoğlu, Doğukan Manço, Merve Aydın'ın balon turu görülmeye değerdi.

Survivor All Star son bölümünde, Ünlüler ve Gönüllülerin kıyasıya mücadeleye giriştiği ödül oyunu soluksuz izlendi. Ünlüler ilk kez Serenay'sız bir ödül oyunu oynadılar.
BİZE ULAŞIN