SON DAKİKA: Semih Öztürk elenecek mi? Semih Öztürk'e ne oldu? (19 Haziran)

Survivor'un başarılı yarışmacısı Semih Öztürk dün yarışma esnasında parmağı kırıldı.Semih Öztürk eleniyor mu? Semih Öztürk yarışmaya devam edebilecek mi? Acılar içinde yerde kalan Semih Öztürk'ün son durumu ne? Salı akşamı adaya deva eden isim Semih mi olacak? İşte Semih Öztürk eleniyor mu sorusunun detayları...

SON DAKİKA: Semih Öztürk elenecek mi? Semih Öztürk'e ne oldu? (19 Haziran)

Survivor'da sakatlanan Semih Öztürk yarışmadan elenecek mi? Semih Öztürk'ün parmağının kırılması sonucu hayranları korkuyla bu sorunun cevabını bekliyor. Semih Öztürk fanları sosyal medya hsaplarından desteklerini sürdürüyorlar. Semih Öztürk eleniyor mu? İşte tüm detaylar...

Survivor 2016'ya bu hafta bir isim daha veda edecek. Survivor'ın 19 Haziran Pazar akşamı yayınlanan bölümünde bu haftanın ikinci dokunulmazlık yarışması yapıldı. Haftanın ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kazanmış ve gönüllüler takımında yapılan ada konseyinde ilk eleme adayı olarak İbrahim'in adı yazılmıştı.

SURVİVOR'DA KİM ELENECEK?

Haftanın 2. dokunulmazlık oyununu ise gönüllüler takımı kazandı. Semih Öztürk'ünoyun sırasında sakatlanarak parmağını kırdığı oyunda, skor 9-9'a geldi. Müthiş mücadeleye sahne olan oyunu gönüllüler takımı kazanmayı başardı. Semih Öztürk'ün sakatlanarak hastaneye kaldırılmasından dolayı adı elemede yazılamadı. Nagihan veAtakan ise bireysel dokunulmazlık oyunu oynadı ve Atakan kazandı. Oyunu kaybeden Nagihan Karadere ise haftanın ikinci eleme adayı oldu. Böylece bu hafta elemeye kalan isimler Nagihan ve İbrahim oldu.SURVİVOR SEMİH'İN SEVGİLİSİNE ACUN'DAN YANIT!

Semih Öztürk'ün Ütopya'da birlikte yarıştığı sevgilisi Kurretülayn Matur ise Semih'in sakatlığından sonra Acun Ilıcalı'ya sosyal medya üzerinden bir mesaj yazdı. Ailesi ve kendisinin Semih'in sağlık durumunu merak ettiğini yazan Kurretülayn Matur sitem dolu ifadelerle Ilıcalı'yı eleştirdi. Acun Ilıcalı ise Kurretülayn'a anında cevap yazarak ailesinin bilgilendirildiğini açıkladı ve "Survivor yarışmacılarımız ile ilgili yaşanan kritik durumlar en yakın aile bireylerine haber verilmektedir,arkadaşlarına değil. Babasına haber verildi. Görüldüğü gibi parmağı kırık. Hayati bir tehlikesi yok. Sende tüm sevenleri gibi bekleyebilirsen seviniriz" dedi.

BİZE ULAŞIN