Kırgın Çiçekler 54. bölüm fragmanı izle (10 Ekim Pazartesi)

Kırgın Çiçekler 54. bölüm fragmanı izle (10 Ekim Pazartesi)

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kırgın Çiçekler 53. bölümü ile izleyiciyi ekrana kilitledi. Kırgın Çiçekler'in 54. bölüm fragmanı ise dizi bitiminin ardından heyecanla beklenmeye başlandı. Kırgın Çiçekler 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kırgın Çiçekler 54. bölüm fragmanına dair detaylar...

  • Medya
  • Pazartesi 03.10.2016 22:35

Pazartesi akşamlarının reyting birincisi Kırgın Çiçekler bu akşam yayınlanan yeni bölümü ile izleyicileri ekrana kilitledi. Kırgın Çiçekler'in son bölümünde neler yaşandı? Kırgın Çiçekler 54. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sevilen diziye dair tüm gelişmeleri sizler için bir arada derledik. İşte Kırgın Çiçekler 54. bölüm fragmanı...

KIRGIN ÇİÇEKLER 54. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KIRGIN ÇİÇEKLER 53. YENİ BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Takipçileriyle 53. randevusuna çıkacak olan Kırgın Çiçekler'in yeni bölümünde olaylar şöyle gelişecek: Songül, büyük bir öfkeyle Kader'i hayatından siler. Kızlar da ondan uzak durunca Kader büyük bir suçluluk duygusuyla yapayalnız kalır. Neriman üstü kapalı Nazan'ı tehdit eder. Nazan her şeyin ortaya çıkmasından çok korkmaktadır. Büyük fırsat yakaladığını düşünen Neriman karşısında Feride'yi bulunca tedirgin olur. Kemal, Eylül'ün peşine düşer.

Cemre, Defne'nin evlatlık olduğunu öğrenir. Hiçbir şeyden haberi olmayan Defne hayatının gerçekleriyle yüzleşir.

KIRGIN ÇİÇEKLER 52. BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANMIŞTI?

Hastaneden çıkan kızlar Meral'in yokluğuyla derin bir üzüntü içindedir.

Bir yandan arkadaşlarına duydukları özlem diğer yandan Feride'nin yokluğu şartları zorlaştırır. Toprak, Feride'yi depresyondan çıkarmak için büyük bir çaba harcar.

Banu kirayı ödeyemediği için evinden atılır. Kader annesine para ve kalacak yer bulmak zorundadır.

Eylül'e ulaşmanın yollarını arayan Kemal hapiste rahat durmaz. Yurtta ipleri eline geçiren Neriman, edindiği yeni bilgilerle şaşkına döner.

Nazan'ın hayatındaki en büyük sırrı açığa çıkmak üzeredir.

KIRGIN ÇİÇEKLER DİZİSİNDE SÜRPRİZ İSİM!

Ekranların sevilen dizisi Kırgın Çiçekler'de sürpriz bir isim izleyici ile buluşuyor. Özgür Çevik ve İpek Karapınar'ın başrolünde yer aldığı "Kırgın Çiçekler" dizisinde yakışıklı oyuncu Tolga Yüce kısa bir süre önce çekimlere başladı. Ünlü oyuncu son olarak Unutma Beni dizisinde Mete karakteri ile herkesin beğenisini kazanmıştı. 2 Eylül'de vizyona giren Masal sinema filminde başrolü üstlenen genç oyuncu büyük heyecan oluşturdu. Çekimlere kısa bir süre önce başlayan Tolga Yüce, bugün çekimlerin ilk gününden ilk fotoğrafını paylaştı.

BİZE ULAŞIN