Diriliş Ertuğrul 62. bölüm tamamı izle tek parça (3. sezon 1. bölüm)

TRT ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul 62. bölümü ile ekranlara geldi. Yeni sezonu heyecanla beklenen dizi nihayet izleyici ile buluştu. Diriliş Ertuğrul 62. bölümü yeniden izlemek isteyenler doğru adresteler. Diriliş Ertuğrul 62. bölüm tamamını ve tek parça halinde izlemek için haberimizi inceleyebilirsiniz. İşte Diriliş Ertuğrul 62. bölüm izle başlıklı haberimiz...

Diriliş Ertuğrul 62. bölüm tamamı izle tek parça (3. sezon 1. bölüm)

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'un haftalardır heyecanla beklenen yeni sezon ilk bölümü bu akşam izleyiciyle buluştu. Kayı obasını terk eden Ertuğrul ve Alp'lerini yeni sezonda neler bekliyor? Diriliş Ertuğrul 62. bölümünü izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler doğru adresteler. Diriliş Ertuğrul 62. bölümün tamamını izlemek için haberimizin detaylarını inceleyebilirsiniz. İşte Diriliş Ertuğrul 62. bölüm tek parça izle başlıklı haberimiz...DİRİLİŞ ERTUĞRUL 62. BÖLÜM TAMAMINI İZLE

Diriliş Ertuğrul'un 62. bölümünün tamamını tek parça halinde seyretmek için TRT 1 sitesinden Diriş Ertuğrul kategorisine girerek seyredebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 63. BÖLÜM FRAGMANI İZLE (3 KASIM ÇARŞAMBA ) DİRİLİŞ ERTUĞRUL SON BÖLÜM ÖZETİ

TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş "Ertuğrul"un 59. bölümünde Ertuğrul, Noyan'ı yakalayarak bir kez daha Saadettin Köpek'in oyununu bozdu. Ertuğrul, Noyan'ı öldürmediği gibi, Turgut'un öldürmesine de izin vermedi.

Bu karara öfkelenen Turgut, hem Ertuğrul'un yanından hem de obadan ayrıldı. Ertuğrul ise Noyan'ı öldürmeyerek, Saadetin Köpek'le olan işbirliğini ortaya çıkarmak niyetinde.

Diğer yandan Noyan ve Boğaç'ın Ertuğrul'un eline geçtiğini öğrenen Saadetin Köpek, telaşlandı. Noyan ve Boğaç'ın konuşması, bütün yaptıklarının ortaya çıkmasına neden olacak.

Obada ise Tuğtekin ve Gökçe'nin yası devam ediyor. Dodurgalılar Tuğtekin Bey'in yerine gelecek aday için çalışmalara başladı. Artuk ve Akça Bey'in aday olduğu seçim bir hayli sert geçti.

Akça Bey Saadetin Köpek'in yardımlarıyla da Dodurgalılar'ın yeni beyi oldu. Ertuğrul, Sultan'a gitmeden önce Halime'yi almak için obaya gitti. Sungur ise Gündoğdu'nun yardımıyla Yiğit'in peşine düştü.

Yiğit'in yerini bulan Sungur Tekin'le, alplar arasında arbede yaşandı. Ertuğrul, Sungur Tekin'in şehzadeyi öldürmesine engel olmak için araya girdi ve yaşanan arbedede Sungur Tekin, ağır bir yara aldı.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ SEZON YENİ İSİMLER

– Batuhan Karakaya
– Çağdaş Onur Öztürk
– Cenk Kangöz
– Erden Alkan
– Elif Sümbül Sert
– Fırat Topkorur
– Gülçin Santırcıoğlu
– Kürşat Alnıaçık
– Osman Albayrak
– Özlem Akınözü

BİZE ULAŞIN