Sevilen dizi Aşk ve Mavi 13. bölüm (tek parça) tamamı izle!

ATV ekranlarının sevilerek seyredilen dizisi Aşk ve Mavi, dün akşam 13. bölümü ile ekranlara geldi. Yyaınlandığı ilk günden bu yana reytinglerde en üst sıralarda yer alan Aşk ve Mavi 13. bölümü tek parça izlemek isteyenler doğru adreste. Aşk ve Mavi son bölümünü izleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler için bu başlık altında derledik. İşte Aşk ve Mavi 13. bölüm tamamı...

Sevilen dizi Aşk ve Mavi 13. bölüm (tek parça) tamamı izle!

ATV ekranlarında yayınlanan ve Cuma akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden birisi olan Aşk ve Mavi, 13. son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Yeni bölümü ile yine büyük beğeni toplayan Aşk ve Mavi'nin 13. son bölümünü izleyemeyenler ve yeniden istemek isteyenler için bu hafta da bu başlık altında derledik. Aşk ve Mavi 13. bölüm tamamını tek parça halinde sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz. İşte tüm detaylar...

AŞK VE MAVİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Ali, Mavi'nin halıları ile kaçakçılık yapan adamların peşine düşerken Cemal de tüm delilleri ortadan kaldırmak için seferber olur. Gecekonduya dönen Hasibe, orda kalmaya niyetli değildir. Konağa geri dönmek için bir plan yapar. Yaptığı plan evde yaşayan herkes için kötü sonuçlar doğurur.

AŞK VE MAVİ 13. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLA

AŞK VE MAVİ DİZİSİ KONUSU

Ali, otuzlu yaşlarında zengin bir ailenin oğludur. Ahmet adında bir adamı öldürdüğü için uzun yıllar hapis yatmıştır. Hapishanenin son yıllarında mektuplaştığı Mavi ile tahliye olduğu gün tanışır ve ikili hemen evlenmeye karar verir. Mavi'nin hapishanede onca insan içinde mektuplaşmak için kendisini seçmesi tesadüf değildir.

Mavi, yıllar önce ölen Ahmet'in kardeşidir. Amacı bu olaydan sonra hayatlarının kâbusa dönmesine neden olan adamı bulup evlendikleri gece öldürmektir; ancak bilmediği bir gerçek vardır. Asıl katil, Ali'nin abisi Cemal'dir. Ali, Cemal'in karısı ve çocukları olduğu için suçu üstüne alarak yıllarca onun yerine hapis yatmıştır. Aslında Ali, nikah işlemleri sırasında Mavi'nin kimliğini görüp her şeyi anlamış; ancak aşkı için susmuştur. Düğün gecesi ise Mavi, Ali'yi bıçaklar. Ali ufak bir yarayla kurtulur ve birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikâyetçi olmaz. Mavi her ne kadar karşı çıkmaya çalışsa da, ikili arasında imkansız bir aşk başlayacaktır.

BİZE ULAŞIN