Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm İzle- Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. (yeni) bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm tamamı yayınlandı. Atv'nin en çok izlenen ve yayınlanan tüm bölümleriyle reytinglere hükümdar olan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. bölümüyle yine izleyiciyi ekran başına kilitledi. Heyecan dolu dizinin yeni bölümünde yine hayranlar gözlerini ekrandan alamadı. Atv'nin fenomen dizisi EDHO'nun yeni bölümünde neler oldu? Salı akşamlarının vazgeçilmezi Eşkıya dizisinin 58. bölümünde Hızır sırtından vuruluyor... İşte tüm detaylar.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm İzle- Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. (yeni) bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 58. son bölüm tamamı

Dizinin 58. Bölümü biter bitermez sabah.com.tr'den izleyebilirsiniz

Hızır sırtından vuruluyor
Suzi için kurulan tuzağın kurbanı Handan olmuştur. İlyas her ne kadar evdeki kadınları koruyabilmek adına büyük gayret sarf etmiş olsa da planlanan eylemin büyüklüğü karşısında çaresiz kalır. CIA ile hareket eden İstihbarat içindeki unsurlar her yere sızmışlardır ve bu düşmanlarla başa çıkmak kolay olmayacaktır. Çıkan çatışmanın izlerinden bu hainlerle ilgili fikir sahibi olan Davut ile Nevzat operasyon için düğmeye basarlar. Suzi ve Ünal yapılan eylemler üzerine düşündüklerinde onlardan bir adım önde olan düşmanlara, yakın çevreden birilerinin muhbirlik yaptığını sezerler. İçlerinde Davut'un eviyle birlikte Çakırbeyli ailesinin de dinlenmesini sağlayan bir hain vardır. Hızır yaşanan felaketlerin sorumlusunun kim olduğunu öğrendiğinde yıkılır. Bu aldatılmışlıkla nasıl yaşayacağını bilemez. Tüm sevdiklerini birer birer kaybeden Alparslan'ın artık plan yapacak gücü kalmaz. Bastırdığı duygular şiddete dönüşür. Ondan hiç beklenmeyecek fevri çıkışları ileride başlarına gelebilecek belaların nedeni olacaktır. Ceylan'a ablasıyla ilgili kötü haberi verme görevi yine Meryem'e düşer. Kızı Esra'nın hayatından endişe eden Nadide ise İlyas'ı bir seçim yapmaya zorlayacaktır. Yaşananlardan kendini sorumlu tutan İlyas hayati bir kararın eşiğindedir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 59. son bölüm fragmanı yayınlandı

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 59. BÖLÜM FRAGMANI TEK TIKLA İZLE!

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. BÖLÜM DE NELER OLDU?

Çakırbeyli kadınları Suzi tehdidi altındadır. Meryem evin erkeklerini korumak adına harekete geçer fakat Esra'nın yüzüğünü fırlatmasıyla tüm çabalar boşa çıkacaktır. Suzi'nin İlyas'ı ziyaret etmek için nihayet bir engeli kalmamıştır.
Hızır, Fahri'ye sıkılan kurşunlardan aleyhine el kaldıran masa üyelerini sorumlu tutar. Yine de planlarını yalnızca kendisini düşünerek yapmaz. Nitekim Hızır kaybederse herkes kaybedecektir. Silahlarını örgüte satıp O'nu devre dışı bırakmak isteyen Ercüment'i öldürme niyetindedir. İlk hamlesi Servet'in açgözlülüğünden faydalanarak Mert'e tuzak kurmak olur. Hızır ne kadar tehlikeli bir oyunun içinde olduğunun farkındadır. CIA ile restleşmeye hazırdır ve yanındakileri korumak adına planlarını açık etmez. İlyas bu aşamada devre dışı bırakıldığı için oldukça rahatsızdır. Bir taşla iki kuş vurma niyetinde olan CIA, Suzi üzerinden oyun kurarak Davut ve Nevzat'ı bitirmeyi amaçlar.
Masa üyelerinin Hızır'a olan öfkesi geçmemiştir; özellikle de Tipi'nin. Kan davasına dönen hikayenin sonu herkesi şaşırtacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 57. SON BÖLÜM TAMAMI TEK PARÇA (FULL YENİ) İZLE!

BİZE ULAŞIN