Diriliş Ertuğrul 80. son bölüm tamamı bu adresten (tek parça) izle!

TRT 1 ekranlarının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul, dün akşam yayınlanan son bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi. Diriliş Ertuğrul son bölümünü izlemeyenler doğru adresteler. Aksiyon sahneleri ile nefes kesen Diriliş Ertuğrul 80. bölüm izlemek için bu başlık altında bulunan haberimizi inceleyebilirsiniz. İşte Diriliş Ertuğrul 80. bölüm tek parça izle başlıklı haberimiz.

Diriliş Ertuğrul 80. son bölüm tamamı bu adresten (tek parça) izle!
Çarşamba akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul'da dün akşam heyecan üst seviyeye çıktı. ''Bamsı ölecek mi?'' sorusunun cevabı geçtiğimiz haftadan bu yana heyecanla beklenirken cevabını da buldu. Diriliş Ertuğrul 80. son bölümü izlemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler doğru adresteler. Aksiyon sahneleri ile dün akşam da fark yaratan Diriliş Ertuğrul 80. bölümü tek parça izlemek için haberimizi inceleyin.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 80. SON BÖLÜM TEK PARÇA İZLE

TRT 1 ekranlarında Çarşamba günleri ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul dizisinin dün akşam yayınlanan 80. son bölümünü dirilisdizisi adlı siteden tek parça halinde seyredebilirsiniz.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 79. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Büyük Şok… Batuhan'ı kullanarak, Aslıhan'ın yerini bulan Vasilius, Saadettin Köpek'in desteğini alarak Hanlı Pazarı elde etmek istemiştir. Askerlerinin Aslıhan'ı getireceği rahatlığıyla mağrur halde Hanlı Pazar'a gelen Vasilius, orada hiç aklına gelmeyen bir durumla karşılaşmıştır. Ertuğrul ve Saadettin Köpek birleşmiş, Aslıhan Ertuğrul'un alpları tarafından kurtarılarak Hanlı Pazar'a getirilmiştir.

Bu hali gören Vasilius büyük bir şok yaşamıştır. Şimdi yaptığı bütün hain planları gün yüzüne çıkan Vasilius ne yapacaktır? Ertuğrul ve Sadettin Köpek'in elinden kurtulabilecek midir? Diğer yandan Helena'nın desteğiyle zindandan kurtulan Bamsı, Vasilius'un oyunuyla barbar askerlerin saldırısına uğramıştır.

Aklı Helena'da olan Bamsı zafiyet göstermiş yara almıştır. Şimdi büyük bir zorluk içindedir. Acaba kurtulabilecek midir? Bugüne kadar abisi Aliyar'a karşı duran Aslıhan, öğrendiği gerçeklerden sonra abisine karşı nasıl bir tavır içine girecektir. Halime ve Hayme ile ilişkileri ne yönde olacaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL REYTİNG SONUÇLARI

Önceki akşam reyting listelerinde 3 iddialı dizi kıyasıya bir rekabet yaşadı.

Her hafta olduğu gibi bu hafta da TRT 1 ekranlarının efsane dizisi Diriliş Ertuğrul hem total hem de AB grubunda lider oldu.

Dizi total grubunda 12.53 rating ve 29.8 share alırken, AB grubunda ise 15.83 reyting ve 37.78 share'a sahip oldu.

"Diriliş Ertuğrul" önceki akşam aldığı performanslarla pek şaşırtmadı.

BİZE ULAŞIN