Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında flaş gelişme! - Ertuğrul kalede yalnız başına

TRT 1 ekranlarının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamlarına damgasını vuran dizinin yeni bölümünde yaşanacak olan sahneler şimdiden meraklandırıyor. Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanına göre Ertuğrul, Karacahisar kalesinde yalnız başına kalıyor. Dündar öldü mü? soruları aratılırken gelecek bölümde neler olacağı merak konusu oldu. İşte Diriliş Ertuğrul 84. bölüm 2. fragmanı...

Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında flaş gelişme! - Ertuğrul kalede yalnız başına

Diriliş Ertuğrul, geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümü ile 1 milyar kişi tarafından izlenerek büyük bir rekora imza attı. Doğan Alpin ölüm sahnesi milyonları gözyaşları içinde bırakırkan Dündar'ın dizideki geleceği ise merak konusu oldu. Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanına göre Dündar işkenceler görüyor. Dündar öldü mü? soruları cevabını ararken Diriliş Ertuğrul 84. bölüm fragmanında Ertuğrul Karacahisar kalesine tek başına gidiyor. İşte heyecanla beklenen Diriliş Ertuğrul 84. bölüm 2. fragmanı...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 84. SON BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI - HEMEN İZLEYEBİLİRSİNİZ!

DİRİLİŞ ERTUĞRUL YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

İntikam İntikam İntikam… Ertuğrul, Nikea'dan gelen istihbarat üzerine Dündar'a ve Doğan'a, sultana haber iletmeleri için onları Konya'ya göndereceğini söylemiştir. Dündar, gizli kalması gereken bu bilgiyi zaaf göstererek Günyeli'ye söylemiştir. Günyeli Dündar'ın Konya'ya gideceğini babasına söyleyince bu haber Ural'a daha sonra Vasilius'a ulaşmıştır.

Ural ve Vasilius bunu bir fırsat bilmiş, Doğan'ı öldürerek, Dündar'ı esir almışlardır. Bu durum kayı obasında bütün ahaliyi sarsmış, obayı matem bürümüştür. Dumrul'dan gelen istihbaratla Ertuğrul Nikea'ya giden kervanı basmış, kardeşi Dündar'ı kurtaracağını sanırken Haçaturyan'ın cesediyle karşılaşmıştır.

Ertuğrul büyük sarsıntı içerisindedir. İntikam duygusu bütün bedenini sarmıştır. Şimdi adım adım cihad yaklaşmaktadır. Artık Ertuğrul'u durdurmak kolay olmayacaktır. Peki Ertuğrul'un hamlesi ne olacaktır? Diğer yandan Dündar, Karacahisar Kalesinde hala esirdir. Vasilius son olarak onu zindandan almış ve bir yere götürmüştür. Kimse nereye gittiğini bilmemektedir. Peki Dündar'ın akıbeti ne olacaktır?

Bütün bu acıların yaşanmasına sebep olan Acar ve Günyeli ise kazandıkları zaferin mutluluğu içerisindedirler. Çavdar Obası içinde fitneye devam etmektedirler. Peki bütün bu işlerin ardında onların olduğu anlaşılacak mıdır? Yoksa ortalığı karıştırmaya devam mı edeceklerdir?

HER ÜÇ KİŞİDEN İKİSİ DİRİLİŞ ERTUĞRUL'U İZLEDİ

TRT 1'in reyting rekortmeni ve fenomen hale gelen dizisi Diriliş Ertuğrul, önceki gün yayınlanan 83. bölümüyle yeni bir rekora imza attı. Başladığı günden beri reyting listelerinin zirvesinde yer alan dizi son bölümünde ABC 1'de 18.53, AB'de 17.94 ve TOTAL'de 14.12 oranlarıyla bugüne kadar en yüksek reyting alan yapım oldu.

Yayınlandığı günden beri ABC 1, AB ve TOTAL gruplarında birinci olan dizi daha önce ki haftalarda, ülkemiz de diziler arasında bugüne kadar kırılan bütün rekorları geride bırakmıştı. Önce ki akşam yayınlanan Ertuğrul Bey'in yol arkadaşı Doğan Alp ve dizinizin sevilen karakteri Haçaturyan Usta'nın öldürüldüğü 83. bölümüyle dizi, izleyicileri televizyon ekranlarına kitlerken ABC 1'DE 18.53 reyting ve 36.96 share, AB'de 17.94 reyting ve 38.47 share, TOTAL'de 14.12 reyting ve 30.62 share oranlarıyla yeni bir rekora daha imza attı. Diriliş Ertuğrul aldığı reyting oranlarıyla en çok izlenen yapım olmayı başardı.

Bu rakamlara göre her üç televizyon izleyicisinden ikisi Diriliş Ertuğrul'u seyretti!

BİZE ULAŞIN