Orhan Yücel kimdir? - Orhan Yücel neden intihar etti?

Reklamcı ve tiyatrocu Orhan Yücel, intihar etti. Yücel tüm müdahelelere rağmen kurtarılamadı. Peki Orhan Yücel kimdir ve neden intihar etti? İşte detaylar..

Orhan Yücel kimdir? - Orhan Yücel neden intihar etti?

Takvim'de yer alan habere göre İstanbul'da yaşayan Yücel önceki gün Facebook'ta canlı yayında ismini vermediği bir kadını çok sevdiğini, ancak aşkına karşılık bulamadığını, bu yüzden günah olduğunu bile bile intihar etmeyi tercih ettiğini söyledi. Ardından da 100 adet hap içtiğini, kendisini sevenlerden dua etmelerini istedi. Bu açıklamadan sonra evinde baygın halde bulunan Yücel, hemen hastaneye kaldırıldı. Midesi yıkandı. Ancak tüm çabalara rağmen kurtarılamadı...

ORHAN YÜCEL KİMDİR?

Aslen Gümüşhaneli olan Orhan Yücel uzun bir süre Aliağa'da yaşadıktan sonra ��stanbul'a yerleşmişti. Yücel hem reklamcılık yapıyor hemde tiyatro oyunlarında oynayıp zaman-zamanda film ve dizilerde rol alıyordu.

Yücel'in cenazesinin ne zaman ve hangi camiden kaldırılacağı memleketi Gümüşhane'den gelmesi beklenen ağabeyi İrfan Yücel'in bugün İstanbul'a gelmesinden sonra belli olacak.

BİZE ULAŞIN