Game of Thrones 7.sezon 7.bölüm (Türkçe altyazlı) izle! Game of Thrones sezon finali

Sosyal medyada erişim rekorları kıran dünyanın en çok izlenen dizisi Game of Thrones 7.sezon 7. bölümü ABD'de yayınlandı. Müthiş bir bölümle hayranlarını heyecanlandıran Game of Thrones 7. sezon 7. bölümüyle sezon finali yaptı. Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm Türkçe altyazılı olarak yayınlandı mı? İşte Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm hakkındaki tüm detaylar...

Game of Thrones 7.sezon 7.bölüm (Türkçe altyazlı) izle! Game of Thrones sezon finali

Dünyanın en hit dizisi olan Game of Thrones 7. sezon 7. bölümüyle sezon finali yaptı. Game of Thrones 7.sezon 7. bölümü ise internette en çok arananlar listesine hızlı bir giriş yaptı. Peki Game of Thrones 7. sezon 7. bölüm Türkçe altyazılı olarak nereden izlenebilir? Game of Thrones; sezon finalinde neler yaşandı?

Game of Thrones 7. sezon 7. bölümü 27 Ağustos'u 28 Ağustos'a bağlayan gece yayınlandı ve sezon finali yaptı. Bölüm toplam 80 dakika sürdü ve izleyiciler sezon finalinde adeta Game of Thrones'a doydu.

GAME OF THRONES 7 SEZON 7. BÖLÜM TÜRKÇE ALTYAZILI OLARAK NASIL İZLENİR?

Dünyanın ne popüler dizisi olma unvanını taşıyan Game of Thrones Türkiye'de Amerika ile aynı saatte Digitürk ekranlarında oluyor. Son zamanların en çok izlenen ve hakkında en çok konuşulan dizisi"Game of Thrones" Amerika ile aynı anda saat 4.00'de Türkçe altyazı seçeneği ile her Pazartesi beIN CONNECT web ve mobil uygulamalarında; akşam 22:00'de ise Türkçe-İngilizce altyazı ve Türkçe dublaj seçeneği ile beIN SERIES SCI-FI'da yayınlanıyor.

Game Of Thorenes 7.sezon 7.bölümünü beın CONNECT'ten izleyebilirsiniz.

GAME OF THRONES 8.SEZON NE ZAMAN?

George R.R. Martin'in yazdığı kitap serisinden HBO kanalı tarafından diziye uyarlanan Game of Thrones dizisi bildiğiniz gibi dünya genelinde çok büyük ses getirmişti. Birkaç gün içerisinde 7. sezonu başlayacak olan dizinin 8. sezonu yani final sezonu ne zaman yayınlanacak soruları bir hayli fazlaydı. Bu sorular soruluyor iken yapımcılar GoT evreninde geçecek tam beş tane yan dizi (spin-off) açıklamış ve serinin hayranlarını sevindirmişlerdi. Şimdi de dizinin baş yapımcıları David Benioff ve D.B. Weiss, yaptıkları açıklamada dizinin 8. sezonun ne zaman yayınlanacağı belirttiler. İkiliye göre 8. sezon 2018 veya 2019'da gelecek ancak net tarih yok.

BİZE ULAŞIN