EDHO | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. son bölüm tamamı yayınlandı (tek parça olarak) İzle!

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan tüm hızıyla sürüyor.Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tüm yeni bölümlerini SABAH TV'den izleyebilirsiniz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren Salı gecelerinin vazgeçilmez dizisi olmayı başardı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 73. bölümde neler oldu? EDHO'NUN 73. Bölümünde ünlü şarkıcı Demet Akalın cenaze sahnesinde Ahmet Aslan ile birlikte söylediği Çeşm-i Siyahım türküsü de çok beğenildi. Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı!

EDHO | Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 73. son bölüm tamamı yayınlandı (tek parça olarak) İzle!

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 73. BÖLÜM'DE NELER OLDU? HEMEN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

"Bu savaş çok kanlı olacak!"

Hızır Çakırbeyli için yola çıkan kurşun hedefini şaşırınca Zeyno'nun hayatına mal olur. Çakırbeyli Ailesi bu kez en günahsızlarını bırakır toprağa. Canından can giden Meryem günahlarının bedelini bu denli ağır ödediğinden yakınır. Kızının katilinin bulunması artık hayattaki tek amacıdır ve bunun için yapamayacağı şey yoktur. Aileyi karanlığa boğan kaybın faillerini bulmak için herkes üstüne düşeni yapacaktır. Bu seferberlikte düşmana en çok yaklaşan ise Ceylan olacaktır.

CENAZE SAHNESİNDE DEMET AKALIN VE AHMET ASLAN'DAN ÇEŞM-İ SİYAHIM TÜRKÜSÜ

Ceylan'ın görüştüğü kişiler bir isim vermenin karşılığında Ünal Kaplan'ın masasına oturmayı teklif ederler. Hızır'ı, yıkıcı hamleleriyle geri döndürmeyi başaran güçlerin tetikçilerine ulaşılacaksa eğer bu isteğin gerçekleşmesi imkansız olmayacaktır. Diğer bir kızını kaybeden baba Ünal Kaplan da

Çakırbeyli Ailesi için yardıma hazırdır ama bu savaşın ne kadar kanlı olacağının da farkındadır.
Kayıp yaşamaktan usanmış Hayriye ana da düşer katilin peşine. Hurşit'in kaçarken bulup getirdiği tetikçiyle yapılacak yüzleşme ise beklenmedik bir şekilde sonuçlanacaktır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'DA 74. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 73. BÖLÜM ÖNEMLİ SAHNELER!

"ONUN OLDUĞU YER AYDINLIK, KARANLIKTA KALAN BİZİZ."

DEMET AKALIN-AHMET ASLAN | ÇEŞM-İ SİYAHIM CEYLAN, TEOMAN'DAN YARDIM İSTİYOR ÇAKIRBEYLİ AİLESİ'NİN ACI GÜNÜ!
BİZE ULAŞIN