Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. bölüm ile reyting sonuçlarında yine birinci!

ATV ekranlarının heyecan dolu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 75. yeni bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Salı günlerinin en çok seyredilen dizisi bu hafta da reyting sonuçlarına göre birinci oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 75. bölüm ile reyting sonuçlarında yine birinci!
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, tüm kişilerde 8.48 izlenme oranı ve 20.92 izlenme payı, AB Sosyal Statü'de yüzde 9.77 izlenme oranı ve 23.88 izlenme payı alarak 100 program arasında birinci oldu.

Atv'nin reyting şampiyonu dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz kendi gününde geçilmezliğini sürdürüyor. Tüm kategorilerde en çok izlenen yapım olan dizi, izlenme payı ve oranını yükseltmeye devam ediyor.

YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Çakırbeyli hanesine çöken matem havası bir türlü sona ermez. Mübeccel'in kaybı henüz toparlanamamış olan aileyi bir kere daha sarsar. Kadınlara, çocuklara değen düşmanlar artık uzakta aranmamaktadır. Fidanlıktaki davete katılmadığı için dikkatleri üzerine çeken Teoman köşeye sıkışır. Ekrem ise tüm olanların asıl sorumlusu olarak görülür fakat kardeşini ortaya atacak kadar planlarına sadıktır.
Bir süredir düşmanlarından sevdiklerini koruyamıyor olmanın acısını duyan Hızır, kalemini kıracağı ismi bulur. Sırada çok iyi tasarlanmış bir planı uygulamak vardır. Bunun için kendini öne atan kişi Hızır Ali olur. Hayatta kendinden başka sevdiği biri kalmayan Ünal da masasının başına gelebilecek olası tehlikelerin önlenmesi adına bu plana ayak uyduracaktır.
Ailesini bir arada tutmayı kendine görev bilen Meryem için ise artık her şey anlamsızlaşmaya başlamıştır. Bir ferdini daha kaybetmiş ailenin başında artık toparlayıcı biri yoktur. Bu boşlukta Mübeccel'in ölümünden sonra yaşamak dayanılmaz gelen Servet ya intikam almak için bir şeyler yapacak ya da kendinden cayacaktır.

BİZE ULAŞIN