Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Cezaevinde!

Atv'nin reyting rekortmeni dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da heyecan tüm hızıyla sürüyor. Salı akşamlarının vazgeçilmez dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın tüm yeni bölümlerini SABAH TV'den izleyebilirsiniz. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren Salı gecelerinin vazgeçilmez dizisi olmayı başardı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde 79. bölümde neler oldu? "Bu bir komplodur! Er geç adalet yerini bulacaktır!"

Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da Hızır Cezaevinde!

Atv'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 79. bölüm ile ekranlara geldi. EDHO, yine Salı gecesine damgasını vurmayı başarırken, Eskıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'daki yeni gelişen olaylar izleyiciyi heyecanlandırdı. EDHO'nun tüm bölüm ve fragmanlarını buradan bulabilirsiniz.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ SON BÖLÜM YAYINLANDI HEMEN İZLE

ESKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ'IN 79.BÖLÜMDE NELER OLACAK?

"Bu bir komplodur! Er geç adalet yerini bulacaktır!"

Hızır Çakırbeyli, kurulan komplolar sonucunda tuzağa düşer ve kendini cezaevi kapısının önünde bulur. Herkes ya namlunun ucunda ya da cezaevi yolundayken henüz yakalanmayan Alparslan ve İlyas av olmadan düşmanlarını avlamanın peşindedirler. Mürsel'e ulaşıp daha fazla canın yanmasını önlemek için girişecekleri zor bir görev onları bekliyordur. Diğer bir zor görev ise her daim ailesini toparlamayı kendine vazife bilen Meryem'e düşer. Bu kez yapacakları Çakırbeyli hanesini ayakta tutmaya çalışmakla sınırlı kalmaz. Ailesine yöneltilen tehditlere daha fazla göz yummayacak, olanlara bir nokta koymak için büyük bir oyun kuracaktır. Dört bir yandan kötü haberler gelmeye devam ederken Ceylan da boş duramaz. Kadınların kontrolü ele aldığı günler tahmin edilenden daha hareketli geçecektir.

BU SAHNE MİLYONLARI AĞLATTI!

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, izleyiciyi bu hafta da ekranlara kilitledi. 79. bölümde kurulan bir komplo sonucu Hızır Çakırbeyli cezaevine girdi. Hızır cezaevindeyken, Çakırbeyli ailesi de zor günler geçirir. Hızır'ın cezaevi sahnesinde 'Şu Metris'in önü' türküsü izleyenlere duygu dolu anlar yaşattı.

ESKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 79. BÖLÜME DAMGA VURAN SAHNELER

GALERİYE SİLAHLI SALDIRI! ER GEÇ ADALET YERİNİ BULACAKTIR! HIZIR İLE KİMSESİZ YAŞAR AYNI KOĞUŞTA! PLAN YOK, PLAN BU! MERYEM, MASADAKİLERLE GÖRÜŞÜYOR!

ESKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 78. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hızır Çakırbeyli'nin düşmanları hem içeriden hem dışarıdan saldırıya geçmişlerdir.Bir yanda aileyi içeriden bitirmeyi amaçlayan Ekrem, diğer yanda tehditleriyle korku salmaya çalışan gözü kara Mürsel…Tehlikenin nereden geleceği belli olmayan bu zamanlarda Hızır'ın sevdiklerini korumak adına herkesten bir adım önde olması gerekmektedir. Bunun için ona oyun kuranların zaaflarının peşine düşecektir.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 78. son bölüm tamamı izle (tek parça olarak) EDHO İzle!

Kendini bir yalana kaptırıp tüm ailenin yüzünü yere eğen Hızır Ali'nin zaafı Ceylan'ın resmen devletten uzaklaştırılmasına yol açmıştır.Ailenin başına gelebilecek olası felaketlerin önlenmesi için herkes elini taşın altına koymaya hazırdır.Şahsi meselelerin ticaretini etkilemesine izin vermeyecek olan Ünal Kaplan'a göre ise bir cenaze daha görmeden bir düğün olması gerekmektedir.

ESKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 78. BÖLÜM ÖZEL SAHNELER!

BELLİ Kİ BİR GÜN BU AİLEYİ SEN YÖNETECEKSİN! BEN SANA İKİSİNİ BİRBİRİNE DÜŞÜR DEDİM! HATİCE'DEN SELDA'YA UYARI! BEN HİÇ KİMSEDEN KORKMAM! BİZ BİR AİLEYİZ... HIZIR ALİ, ALPARSLAN'A YUMRUK ATIYOR!

BİZE ULAŞIN