Diriliş Ertuğrul 96. bölümünde Ertuğrul Bey düşmana oyun oynuyor!

TRT 1 ekranlarının heyecan dolu dizisi Diriliş Ertuğrul'un 96. bölüm fragmanı yayınlandı. Ertuğrul Bey'in obaya geri dönmesinin ardından Kayılılar düşmana yeniden korku salmaya başlıyor. İşte Diriliş Ertuğrul 96. bölümünde yaşanacak gelişmeler...

Diriliş Ertuğrul 96. bölümünde Ertuğrul Bey düşmana oyun oynuyor!

Diriliş Ertuğrul'da haftalardır beklenen oldu ve Ertuğrul Bey obaya geri döndü. Kayılılar, Ertuğrul'un gelişi ile birlikte yeniden düşmana korku salmaya başlıyor. Sadeddin Köpek ve Ares'in kurduğu hain planların hepsi suya düşerken bu kez oba beyi düşmana oyun oynuyor. İşte Diriliş Ertuğrul 96. bölümünde yaşanacak gelişmeler...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 96. BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Ertuğrul Bey hanlı pazara gelir. Sadettin Köpek ve Ares Ertuğrul Bey'i gördüğüne çok şaşırır. Ertuğrul Bey Bahadır Bey'e kılıç çeker. O sırada oğlu Sancar Bey ile Ertuğrul bey mücadeleye girer.

Ertuğrul Bey Sadettin Köpeğin hediye ettiği kılıcı Dündar Bey'in belinden çeker. Kılıçla otağı ve Kayı damgasını işaret ederek sert konuşur. Dündar Bey'in gözleri dolar zira Ertuğrul Bey'den ağız sözler işitir. Bahadır Bey ise hain planlar içinde Sadettin Köpek'ten destur isteyerek ve Ertuğrul Bey'in kellesini almak için plan yapar.

Ertuğrul Karaca Hisar'ı ele geçirmek için gaza edeceğini söyler. Tekfur Ares'in ise bir savaş planı vardır.

Vezir Sadettin Köpek ise öfkesinden oku kırıyor. Ares ise öfkesinden eline ne geçtiyse fırlatıyor. Ertuğrul Bey'e kaftanını bizzat Sadettin Köpek giydiriyor. Sancar bey yaka paça huzuruna getirtiyor.

Ertuğrul üç beyi olarak "Bu topraklarda devlet benim" diyor.

BİZE ULAŞIN