Kırgın Çiçekler 98. bölümde 'Songül'den müjdeli haber'

Sevilen dizi Kırgın Çiçekler 98. bölümüyle atv ekranlarında sevenleriyle buluştu. Her hafta merak uyandıran yeni bölümleriyle seyirciyi ekran başına kilitleyen Kırgın Çiçekler bu hafta da yeni bölümüyle sevenlerinden tam not aldı. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Kırgın Çiçekler'in 98. bölümünde neler oldu? Diziyle ilgili tüm detayları buradan takip edebilir ve izleyebilirsiniz....

Kırgın Çiçekler 98. bölümde 'Songül'den müjdeli haber'

KIRGIN ÇİÇEKLER 98. BÖLÜM ÖZETİ

Songül'den müjdeli haber

Meral, Kader'e her şeyi itiraf etmek isterken, Zehra onu vazgeçirmeye çalışır. Kızlar eski yurtlarından bir arkadaşlarının ölümüyle çok üzülür. Feride ve Ali olayın peşine düşer. Songül kızlara hamile olduğunu müjdeler. Haberi alan Güney, sevinçten deliye döner. Kader hayatındaki sır perdesini kaldırır. Neriman'ın akrabası olduğunu öğrenir. Ejder, gerçek torunun Kader olduğunu açıklar. Meral'in Kader'in yerine geçerek yalan söylediğini öğrenen kızlar büyük şok yaşarlar.

KIRGIN ÇİÇEKLER 98. SON YENİ BÖLÜM TAMAMI İZLE (TEK PARÇA OLARAK HEMEN İZLE) KIRGIN ÇİÇEKLER 99. SON BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI - HEMEN İZLE!

BİZE ULAŞIN