Bahtiyar Ölmez 3. bölümde 'Bahtiyar umudunu yitirir'

Atv'nin yeni dizisi Bahtiyar Ölmez, yayınlanan 3 yeni bölümle seyircisinden tam not aldı. Cumartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen yeni dizi Bahtiyar Ölmez 3. yeni bölümüyle atv ekranlarında seyircisiyle buluştu. Bahtiyar Ölmez 3. yeni bölümün de neler oldu? Diziyle ilgili tüm detayları buradan takip edebilirsiniz...

Bahtiyar Ölmez 3. bölümde 'Bahtiyar umudunu yitirir'

BAHTİYAR ÖLMEZ 3. BÖLÜM ÖZETİ

Bahtiyar Ölmez'e kuru sıkı silahla ateş edildiği için ölmez. Ama ölümden daha zorlu bir görev onu beklemektedir. Aytekin'in silahlarını bulması için yalnızca 24 saati vardır. Üstelik Fuat oyun üzerine oyun kurmakta, Bahtiyar'ı Aytekin'in namlusunun ucuna itmektedir. Bahtiyar işi çözmek için ne yapsa ayağına dolanmakta, bir türlü çözüm bulamamaktadır.

Bahtiyar umudunu yitirir ve Aylin'e bıraktığı veda mektubunda gerçek kimliğini itiraf eder. Öte yandan, Nuran, Caner'e söylediği yalan yüzünden büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Tek yardım isteyebileceği Şinasi'dir. Şinasi Nuran'ı kurtarabilecek midir? Aytekin'in silahı Bahtiyar'ın ensesindedir. Bahtiyar, Aytekin'in elinden kurtulabilecek midir?

BİZE ULAŞIN