Diriliş Ertuğrul 99. bölüm haftaya yok mu? - Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı bekleniyor

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, dün akşam yeni bölümü ile ekranlara geldi. Turgut ve Aslıhan'ın zehirden kurtulması izleyenleri mutlu ederken Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı ise merak konusu oldu. Yeni bölümün sona ermesinin ardından bu hafta dizinin fragmanı verilmedi. Peki Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Diriliş Ertuğrul 99. bölüm haftaya yok mu? - Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı bekleniyor

Çarşamba akşamlarının reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, dün yine nefesleri kesti. Ertuğrul Bey, Turgut ile Aslıhan'ı zehirleyen kişinin kim olduğunu öğrendi. Yeni bölümün sona ermesinin hemen ardından yayınlanmayan fragman nedeniyle Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı merak konusu oldu. Peki Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul'un yeni bölümü gelecek hafta olmayacak mı? İşte detaylar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 99. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dün ekranlara gelen 98. bölümün ardından herkes fragmanı beklerken Diriliş Ertuğrul 99. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Bu nedenle sevilen dizinin gelecek hafta yayınlanmayacağı düşünülmeye başladı. Konuyla ilgili yapımcı şirketten henüz bir açıklama gelmedi.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 98.BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Ertuğrul, Karacahisar Kalesi'nin fetih hazırlıklarına başlamış, Turgut ve Aslıhan'ın düğününün sabahında kaleye saldırmaya karar vermişti. Öte yandan bu izdivaca mani olmak isteyen Emir Saadeddin ise, Aslıhan'ın yardımcısı Esma aracılığıyla Turgut ve Aslıhan'ı zehirletmişti. Düğün büyük bir coşkuyla gerçekleşmiş, Ertuğrul ve alpları düğün biter bitmez Karacahisar Kalesi'ne baskın yapmak için harekete geçecekleri sırada Turgut ve Aslıhan'ın zehirlendiğini öğrenmişlerdi.

Ertuğrul bu zehirleme hadisesi üzerine ne yapacak? Zehirleyenleri bulabilecek mi? Bu işten kimi mesul tutacak? Bu hadiseye rağmen Karacahisar Kalesi'ni fethedebilecek mi? Turgut ve Aslıhan'ın akıbeti ne olacak? Kurtulabilecekler mi?
Bu hadise karşısında Bahadır Bey'in tutumu ne olacak? Amacına ulaşan Emir Saadeddin bundan sonra ne yapacak?

Ares'in planı doğrultusunda kendini farklı bir kişi olarak tanıtıp Kayı Obası'na sızan Titan, hedefi olan Ertuğrul'un oğlu Gündüz'le yakınlaşabilecek mi? Ares, Ertuğrul'un oğlu Gündüz üzerinden kurduğu planında başarıya ulaşabilecek mi?

BİZE ULAŞIN