Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm bugün var mı? - 3 Ocak TRT 1 yayın akışı listesinde bugün neler var? - İşte detaylar

TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve reyting rekorları kıran dizi, yeni bölümü ile milyonlarca kişi tarafından bekleniyor. Yeni yılın ilk haftası olması nedeniyle birçok dizinin yayınlanmamasının ardından ‘’Diriliş Ertuğrul bugün var mı’’ sorusunun yanıtı şimdiden araştırılmaya başladı. Bu nedenle TRT 1 yayın akışı listesini sizler için derledik. Peki Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm bugün var mı? İşte 3 Oca Çarşamba TRT 1 yayın akışı...

Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm bugün var mı? - 3 Ocak TRT 1 yayın akışı listesinde bugün neler var? - İşte detaylar

Ekranların reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, yeni bölüm fragmanı ile heyecanı üst seviyeye çıkardı. Çarşamba gününün gelmesi ile merakla diziyi bekleyen kişilere kötü haber bugün geldi. Yeni yıl haftası olması nedeniyle ''Diriliş Ertuğrul bugün var mı'' cevabı en çok araştırılan sorulardan bir tanesiydi. 3 Ocak Çarşamba TRT 1 yayın akışına göre Diriliş Ertuğrul 101. yeni bölüm bugün var mı? İşte 3 Ocak TRT 1 yayın akışı ve diğer tüm ayrıntılar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL BUGÜN VAR MI?

Diriliş Ertuğrul son bölümünün ardından yayınlanan fragmanda dizinin 3 Ocak Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlara geleceği söylenmişti. TRT 1'den yapılan resmi açıklama ile ''Diriliş Ertuğrul bugün var mı'' sorusu yanıtını buldu. Sevilen dizi 10 Ocak Çarşamba günü yeni bölümü ile ekranlara gelecek.

3 OCAK ÇARŞAMBA TRT 1 YAYIN AKIŞI

- 07:10. 6 Mantı

- 08:25. Böyle Bitmesin

- 10:10. 1'de Bugün

- 10:20. Beni Böyle Sev

- 12:45. Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

- 14:30. 1'de Bugün..

- 14:40. Bir Yastıkta Kocayalım

- 18:55 Hava durumu

- 19:00 Ana Haber

- 20:00 DİRİLİŞ ERTUĞRUL (ÖZEL BÖLÜM)

İŞTE TRT'NİN YAPTIĞI YAZILI AÇIKLAMA:

Kanalımızda 4 sezondur kaliteden ödün vermeden yayınlanmakta olduğumuz Diriliş "Ertuğrul", siz izleyicilerimizin yoğun ilgisiyle karşılık buldu.

Halkımızın her kesimi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen dizimizin, alıştığınız kalitesinden ödün vermemek için tüm ekibimiz ile büyük emek vererek çalışmaktayız. Diriliş "Ertuğrul" yeni bölümüyle 10 Ocak Çarşamba sizlerle olacaktır.

Anlayışınız için teşekkürlerimizi sunarız.

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 101. YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Karacahisar Kalesi baskınına hazırlanan Ertuğrul, Gündüz'ün kaçırıldığını öğrenince kale baskınını ertelemiş ve Gündüz'ü geri kurtarmak için harekete geçmişti. Atsız'ın içeriden verdiği istihbaratlar doğrultusunda alplarıyla beraber kaleye kılık değiştirerek sızan Ertuğrul, Gündüz'ü kurtarıp obaya getirmiş ve gazânın başladığını apaçık ilân etmişti. Ertuğrul'un Karacahisar Kalesi'ni fethetmek için kuracağı yeni plan ne olacak? Kaleye ne gibi hamleler yapacak? Karacahisar Kalesi'nin fethi gerçekleşebilecek mi?

Tekfur Ares, Ertuğrul'un kaledeki askerlerin bir kısmını öldürüp Gündüz'ü kurtarmasından sonra kale kapılarının kapatılmasını emretmiş ve Türklerle savaşın başladığını söylemişti. Ares'in bu açık savaşa dair planları ne olacak? Ertuğrul'un kaleye taarruzunu engellemek için ne yapacak? Ertuğrul'u bu sefer de durdurabilecek mi?

Sancar'a Turgut'u öldürtüp sonra da obayı basarak beyliği almayı planlayan Bahadır Bey, Turgut'un tuzağı bertaraf edip obaya dönmesinden sonra bu planını gerçekleştirememişti. Bey olma hırsından vazgeçmeyen Bahadır Bey'in yeni planı olacak? Obayı basmak için hangi hamleleri yapacak? Tekfur Ares'le işbirliğine yanaşacak mı? Turgut ve Aslıhan, Bahadır Bey'in planlarını öğrenip bertaraf edebilecekler mi?

BİZE ULAŞIN