John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir?

Dünyanın en çok izlenen bilgi ve kültür yarışması Kim Milyoner Olmak İster yeni bölümüyle Atv ekranlarında seyirci ile buluşuyor. Kim Milyoner Olmak İster'de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranlarına kilitledi ve John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için yayıncısına 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir? sorusu merak konusu oldu. İşte az önce Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için yayıncısına 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir? sorusu ve cevabı...

John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir?

John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için yayıncısına 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir?

A) Final Kısmını fareler kemirdiği için

B) Üzerine kahve döküldüğü için

C) Evdeki hizmetçi kitabı çöpe attığı için

D) Köpeği kitabın taslağını yediği için

Cevap: D) Köpeği kitabın taslağını yediği için

Günün sorusu: John Steinbeck Fareler ve İnsanlar adlı kitabını yazarken hangisi olduğu için yayıncısına 2 aylık çalışmasının boşa gittiğini söylemiştir?

BİZE ULAŞIN