Bir Zamanlar Çukurova 43.bölüm fragmanı yayında! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor? Züleyha ve Müjgan karşı karşıya!

ATV’nin sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş ve Hilal Altınbilek’in yer aldığı dizinin son bölümünde ise şaşırtan gelişmeler yaşanmıştı. Dizinin sıkı takipçileri ‘’ Bir Zamanlar Çukurova 43.bölümde neler oluyor?’’ sorusuna yanıt aramaya başladı. Bu akşam ekrana gelecek olan bölümde Müjgan’ın hamilelik haberini duyan Yılmaz şoke olur. Züleyha, Müjgan’ın hamilelik haberinin ardından Demir’e iyice yakınlaşır ve konağın hanımı olmaya karar verir. Peki Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor? İşte Bir Zamanlar Çukurova 43.bölüm fragmanı ve son bölüm özeti!

Bir Zamanlar Çukurova 43.bölüm fragmanı yayında! Züleyha ve Müjgan karşı karşıya! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor?
Cuma 08.11.2019 11:16
Son Güncelleme: Cuma 08.11.2019 11:16
ABONE OL

Ekranların reyting rekortmeni yeni bölüm fragmanı izleyicisiyle buluştu. Heyecan dolu gelişmelerin yer aldığı dizinin son bölümünde Yılmaz ve Züleyha kaçamadı. Yamanlar konağında ise gergin anlar yaşandı. Dizinin sıkı takipçileri '' Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor?'' sorusuna yanıt aramaya başladı. Başrollerinde Vahide Perçin, Murat Ünalmış, Uğur Güneş'in yer aldığı dizinin bu haftaki bölümünde yer yerinden oynuyor. Peki Bir Zamanlar Çukurova 43. bölüm fragmanında neler oluyor? İşte dizinin yeni bölüm fragmanı ve son bölümünde yaşananlar…

Atv'nin en çok izlenen ve reyting rekoru kıran dizisi Bir Zamanlar Çukurova izleyicisiyle bu akşam saat 20.00'da ATV'de!

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 43.BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

Züleyha ve Müjgan karşı karşıya!

"Kaderle kavga etme artık, kaderi yenemezsin..."

Aşkın sınırsız, kavgaların ölümüne yaşandığı Çukurova'da Züleyha ve Yılmaz kaderlerini geri almak için son adımı atacakken, Müjgan'ın hamilelik haberi durumu değiştirdi.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 43 BÖLÜM TAMAMI (7 KASIM 2019 PERŞEMBE) İZLEMEK İÇİN TIKLA

Bir Zamanlar Çukurova 43.bölüm fragmanı yayında! Züleyha ve Müjgan karşı karşıya! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor?

YILMAZ, MÜJGAN'IN VİCDAN AZABINA RAZI İKEN BABA OLACAĞINI ÖĞRENDİ!

Müjgan'a Züleyha ile gideceğini itiraf etmek üzereyken baba olacağını öğrenince, tek kelime edemedi! Kendini adeta kaderin akışına bıraktı! Müjgan'ı bırakıp gidecek olmanın vicdan azabının yerini, Züleyha'ya haber verememenin azabı aldı! Fekeli'ye gidip durumu anlattı. Fekeli de oğluna, "Acı perdesine sarılmış bir müjde bu. Ama istediğin yerden gelmese de müjdelerin en güzeli" dedi.

Bir Zamanlar Çukurova 43. Bölüm (7 Kasım 2019 Perşembe) fragmanında şok hamilelik haberi! "Keşke ölseydim..."

DEMİR ARTIK ZÜLEYHA'DAN ÇOK EMİN, AİLESİNİN GELECEĞİ İÇİN ÇALIŞIYOR

Züleyha'nın yokluğu çiftlikte yine bir panik havasına neden olur. Hünkar haklı çıkmanın gururu ile ortalığı ayağa kaldırır ama Demir bir kez daha Züleyha'nın haklı çıktığını görecektir. Artık Hünkar ne dese oğlunu inandıramaz. Yılmaz'ın vazgeçtiğini düşünen Züleyha da Demir'in karısı ve çiftliğin hanımı olmaya kararlıdır!

HÜNKAR VE FEKELİ YİNE BAŞBAŞA

Oğlundan gizli Fekeli'den yardım almaktan çok rahatsız olan Hünkar, Fekeli'ye bir an önce borcunu ödemek ister. Fekeli ise, bahanesi ne olursa olsun Hünkar ile yine buluşabilmekten çok mutludur. İkisinin bilmediği ise Züleyha'nın aralarındaki hikayeyi çözmeye başladığıdır!

Bir Zamanlar Çukurova 43.bölüm fragmanı yayında! Züleyha ve Müjgan karşı karşıya! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor?

GAFFUR İŞ BAŞINDA!

Hatip'in oyunuyla borç batağına düşen Gaffur, senetlerini er ya da geç ödeyeceğini düşünmektedir. Hatip, çiftlikteki davet için tavukları kendisinden almasını teklif edince hiç düşünmeden kabul eder. Demir Yaman bütün Adana'yı çiftlikte ağırlayacaktır ve Gaffur bu davetin her detayı ile ilgilenerek kendini yine çok önemli hissetmektedir. Ama yine çok düşünmeden hareket edecektir.

TÜM ESKİ VE YENİ AŞKLAR ŞEHİR KULÜBÜNDEKİ DAVETTE BİR ARAYA GELİYOR!

Valinin verdiği davet, Çukurova'nın tüm ileri gelenlerini buluşturur. Behice bu davette Züleyha ile ilk kez karşılaşacak ve güzelliğini Müjgan'ı uyaracak kadar tehlikeli bulacaktır! Bir yandan da Hünkar'ı Fekeli'den kıskanacaktır. Başhekim olan Sabahattin, artık şehir protokolündedir. Savcı Jülide ile aynı masada sohbet ederken, Şermin gelir. Şermin, Sabahattin'in yeni durumuna inanamaz ama bir yandan da Jülide'yi kıskanacaktır. Yılmaz ve Züleyha yine başkalarının eşleri olarak karşı karşıyadır! Züleyha, artık kaderine razıdır. Ancak Müjgan'ın boynunda gördüğü kolye, tüm moralini bozacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 43.bölüm fragmanı yayında! Züleyha ve Müjgan karşı karşıya! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor?

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA SON BÖLÜM ÖZETİ!

Bir yandan Yılmaz ile hayallerine yeniden kavuşmak için fırsat kollayan Züleyha bir yandan da masumiyetinin ortaya çıkmasının keyfini sürüyor. Hünkar'ın kendisine yaptığı her şeyin intikamını almak için kolları sıvayan Züleyha'nın en büyük desteği de Gülten oluyor. Yılmaz ile aralarındaki iletişim sağlayan Gülten, bir yandan da Züleyha'nın en yakın arkadaşı haline geliyor.

Züleyha'nın çiftlikteki ilk hareketi Saniye ve Gaffur'u uzaklaştırmak olacaktır. Hünkar ne kadar dil dökse de bunun önüne geçemez. Demir, artık Züleyha'nın bir dediğini iki etmemeye kesin kararlıdır. Saniye ve Gaffur gözyaşları içinde evlerinden ayrılacaktır.

Bir Zamanlar Çukurova 43.bölüm fragmanı yayında! Züleyha ve Müjgan karşı karşıya! Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümde neler oluyor?