Gelinim Mutfakta 8 Kasım kim birinci oldu kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl sonuçlandı?

Merakla beklenen Gelinim Mutfakta’da haftanın final heyecanı yaşanıyor. Fatih Ürek’in eğlenceli sunumuyla gerçekleşen programda gün birincisi ve elenen isim açıklanıyor. Programın sıkı takipçileri ‘’8 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi?’’ sorusuna arama motorundan yanıt aranıyor. Geçen hafta Melike birinci olurken, Fadime ve kayınvalidesi Fatma Geykel ise 42 puan alarak elendi. Peki Gelinim Mutfakta kim birinci oldu kim elendi? 8 Kasım Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl sonuçlandı? İşte detaylar

Gelinim Mutfakta 8 Kasım kim birinci oldu kim elendi? Gelinim Mutfakta puan durumu nasıl sonuçlandı?

Merakla beklenen 'da haftanın final heyecanı yaşanıyor. Hafta içi her gün ekrana gelen programda gelinler kıyasıya rekabet ediyor. Cuma günü ise haftanın birincisi ve elenen ismi yarışmacıların puan durumlarına göre açıklanıyor. Geçen haftanın birincisi Melike ve Duygu oldu. Kura sonucu ile altınların sahibi Melike oldu. Fadime ve kayınvalidesi Fatma Geykel ise 42 puan alarak elendi. Heyecan dolu yeni bölümleriyle karşımıza çıkan yarışmada puan durumları Fatih Ürek tarafından açıklanıyor. Peki oldu kim elendi? 8 Kasım nasıl sonuçlandı?

GELİNİM MUTFAKTA KİM BİRİNCİ OLDU KİM ELENDİ? 8 KASIM 2019

Gelinim Mutfakta'da haftanın final heyecanı yaşanıyor. Haberimizde, birincisi ve elenen yarışmacı ve gelinlerin puan durumlarına erişebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN