Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Gamze Özçelik’in eşi Uğur Pektaş biyografisi burada!

Kanal D ekranlarında yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde daha önceleri rol almış Uğur Pektaş ismi yoğun olarak araştırılıyor. Komiser Murat karakteri ile dizide rol alan aynı zamanda Gamze Özçelik’in de eşi olan isim şu sıralar magazin gündemini meşgul ediyor. Bir süredir ekranlarda olmasa da geri döneceğinin sinyalini veren Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşındadır? Gamze Özçelik’in eşi Uğur Pektaş biyografisi!

Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşında ve nerelidir? Gamze Özçelik’in eşi Uğur Pektaş biyografisi burada!
Cuma 08.11.2019 17:35
Son Güncelleme: Cumartesi 09.11.2019 14:39
ABONE OL

Kanal D ekranlarının uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'da Komiser Murat karakteri ile ünlenen Uğur Pektaş ismi şu sıralar yoğun olarak araştırılıyor. Gamze Özçelik'in eşi olan, bir süredir ekranlarda görünmeyen "Uğur Pektaş kimdir?" sorusuna yanıt arayan vatandaşlar araştırmalarına hız kazandırdı. Birçok dizi ve filmde rol almış, Gamze Özçelik'in eşi Uğur Pektaş kimdir, kaç yaşındadır?

UĞUR PEKTAŞ KİMDİR?

Uğur Pektaş, 16 Nisan 1979 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Anne- babası 13 yaşındayken boşandı. Yoga, aikido ve tai chi sporları yaptı. Kocaeli Üniversitesi Otelcilik Bölümü'nde okudu. Aynı zamanda Tur rehberliği yaptı ve bir firmanın parti ekibinde organizatör olarak çalıştı. Ayrıca babasıyla ortak olduğu Otomobil tamiri ve bakım servisi dükkanı var.
Kuşdili ve Düşler ve Gerçekler dizilerinde yer aldı. Arka Sokaklar dizisi ile büyük ses getirdi.

Arka Sokaklar dizisinin yönetmenliğini Orhan Oğuz yaptı, başrollerde ise Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Uğur Pektaş, Alp Korkmaz, İlker İnanoğlu, Gamze Özçelik, Berk Oktay, Çağla Kubat oynadı.

Uğur Pektaş'ın Hac organizasyonu yapan şirketi de vardır.

Uğur Pektaş, 19 Haziran 2008 tarihinde, kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Gamze Özçelik ile evlendi. 30 Ocak 2010 tarihinde Murathan adında bir oğlu olmuştur. 26 Aralık 2011 tarihinde boşanmıştır.

Filmleri ve dizileri :

2005 - Düşler ve Gerçekler
2006 - Kuşdili
2006 – 2014 - Arka Sokaklar