Orman Bölge Müdürlüğü Çalışanları İftarda Buluştu

Orman Bölge Müdürlüğü Çalışanları İftarda Buluştu
Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, çalışanlarını iftar yemeğinde bir araya getirdi. Bölge Müdürü Abit Baca, mesai arkadaşlarıyla aynı sofrada olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
Mersin Orman Bölge Müdürlüğü, geleneksel olarak düzenlediği Ramazan ayı iftar programını gerçekleştirdi. Düzenlenen iftar yemeğine, Mersin Orman Bölge Müdürü Baca, Bölge Müdür Yardımcıları Yalçın Akın ve Mehmet Çelik, Öz Orman-İş Mersin Şube Başkanı Halim Taşkın, şube müdürleri, işletme müdürleri, işletme şefleri ve Bölge Müdürlüğü çalışanları aileleriyle birlikte katıldı.
Misafirlerin masalarını tek tek dolaşan Baca, yemekte yaptığı konuşmada, birlik, beraberlik ve paylaşmanın önemine dikkat çekti. Baca, “Sahip olduğumuz dayanışma ruhu, sıkıntılarımızın aşılması için en büyük etkendir. Yeter ki, farkında olalım ve hayatımıza uygulayalım. Ramazan ayının maneviyatını paylaşmak, bereketini artırmak amacıyla düzenlediğimiz bu iftarda mesai arkadaşlarımızla aynı sofrada olmaktan mutluluk duyuyorum. Tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutluyorum” dedi.
BİZE ULAŞIN