Başkan Tarhan Gönüllülerle Bir Araya Geldi

Başkan Tarhan Gönüllülerle Bir Araya Geldi
Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, Mezitli gönüllüleriyle bir araya gelerek fikir alış verişinde bulundu.
Mezitli’yi seven ve fayda sağlamak adına bir araya gelen Mezitli Belediyesi Gönüllüleri, tek bir çatı altında toplandı. Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan da daha önce Mezitli’de birçok faydalı işlerde gönüllü olarak çalışan duyarlı vatandaşlara, daha rahat ve verimli çalışmalarını sağlamak adına yer tesis etti.
Başkan Tarhan, Menderes Mahallesi Perşembe Pazar alanı karşısında bulunan binada faaliyetlerini sürdüren gönüllülerle bir araya geldi. Yeni yerlerinde gönüllülerle görüşüp öneri ve çeşitli projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan Tarhan, "Büyük işler başarmamız için büyük adımlara ihtiyacımız yok. Başarıyı küçük adımlarla da elde edebiliriz. Birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu içerisinde olmak en önemli güçtür. Bu gücü elde edebilmek için hep birlikte aynı çatı altında toplanalım istedik. Belki ilk etap da yerimiz küçük olabilir. Fakat gönüllü sayımız arttıkça daha güzel yerlerde, büyük işler başaracağız" dedi.
Bugün burada kentimize yarar sağlamak, örgütlenmek ve yeni güzel çalışmalara imza atarak Mezitli’yi birlikte yönetmek amacıyla bir araya geldiklerini ifade eden Tarhan, "Bu iş sevgi işidir. Biz Mezitli’yi seviyor ve büyük bir aile olarak görüyoruz. İleriki günlerde inanıyorum ki, Mezitli’yi seven sahip çıkan insanlar çoğalacaktır. Mezitli’yi sahiplenme duygusu içerisinde olan vatandaşlarımızın çoğalmasını görmekte bizleri mutlu edecektir" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN