Mtosb Başkanı Tekli, Kurban Bayramı’nı Kutladı

Mtosb Başkanı Tekli, Kurban Bayramı’nı Kutladı
  1. Haberler
  2. Mersin
Çarşamba 23.09.2015 12:28 ABONE OL
Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Sabri Tekli, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Tekli Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, bayramların manevi zenginlikler olduğunu belirterek, "Sevgi, dostluk, kardeşlik duygularının yüceldiği, yardımlaşma ve dayanışma duygularının çoğaldığı birlik ve beraberliğimizin temel taşlarından bayramlar, toplumumuzun manevi zenginlik kaynaklarındandır. Bu güzel günlerin asıl anlamı küslüklerin son bulması, kardeşlik duygularıyla birbirimize daha sıkı ve daha çok sarılmamızdır" dedi.
Bayramların, kırgınlıkların unutulduğu, küskünlerin barıştığı ve içtenlikle kucaklaştığı değerli zamanlar olduğunu vurgulayan Tekli, "Kurban Bayramı da ülkemizde hoşgörünün, kardeşliğin, huzur ve barışın yeniden tesis edildiği günlere, milletimizin her ferdinin sağlık ve mutluluğuna vesile olmalı. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle tüm sanayicilerimiz ve Mersinli vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı tebrik eder, hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan dilerim" ifadelerini kullandı.
BUGÜN NELER OLDU