Pazartesi 02.11.2020 11:41

Mutlaka dolabınızda olması gereken kıyafetler

Mutlaka dolabınızda olması gereken kıyafetler

Hadid Kardeşler, Lily-Rose Depp, Camila Coelho gibi birçok ünlünün stilisti Mimi Cuttrell'e göre her kadının gardrobunda olması gereken parçaları sıraladık...

ABONE OL

Hayranlıkla takip ettiğimiz Hollywood yıldızları, dünyaca ünlü modeller kıyafet seçiminde çoğu zaman bir stilistten yardım alıyor. Özellikle Gigi ve Bella Hadid kardeşler, giyimleriyle sıkça adlarından söz ettiriyor. Hadid kardeşlerin yanı sıra Lily-Rose Depp, Priyanka Chopra Jonas, Camila Coelho gibi pek çok ünlü ismin stilisti Mimi Cuttrell'a göre her kadının gardrobundan olması gereken parçaları biraraya getirdik. İşte Mimi Cuttrell'dan kadınlara tüyolar...

BLAZER CEKET

Blazer ceketleri çok sevdiğini söyleyen Mimi, ceketleri şık bir görünümün en kolay yolu olarak gösteriyor. Günlük olarak ilkbahar ve sonbahar aylarında kombinleyeceğiniz bir blazer stilinize muhteşem bir dokunuş yapabilir.

SİYAH VE BEYAZ TİŞÖRTLER

Mimi, kesimi güzel olan beyaz ve siyah tişörtlerin gardroplarda olmasının şart olduğunu belirtiyor. Hem sokak stili için hem de karmaşık parçalarla kolayca kombinlenebileceğini söylüyor.

BİR ÇİFT KOT PANTOLON

Ünlü stilist, her kadının rahat hissettiği iyi bir çift kota sahip olması gerektiğini düşünüyor. Hem alçak hem de topuklarla harika görünen kotları düz ve rahat bir kesim seçmekten yana.

KLASİK BEYAZ GÖMLEK

Cuttrell, herkesin klasik büyük boy beyaz düğmeli bir gömleğe sahip olması gerektiğini söylüyor. Bu gömlekleri kotla kombin etmeyi veya daha rahat bir görünüm için taytların ve elbiselerin üstüne açık olarak kombinlemeyi çok sevdiğini söylüyor. Yazlık elbise, bikini ve mayolarla da çok şık olduğunu dile getiriyor.

VÜCUT TİPİNİZE UYGUN ŞIK BİR PANTOLON

İyi tasarlanmış vücut tipinize özel bir pantolon... Mimi, her kadının mutlaka ikon bir özel pantolonu olmasından yana. Bu pantolonların joker parça gibi kullanılacağını ve kombininizi bir anda değiştireceğini söylüyor.

DİNLEMEK İSTERSENİZ
Sesli röportaj dinle!
Kripto paralar,  yatırım tavsiyeleri  ve daha fazlası...

https://www.sabah.com.tr