2 bin TL peşinatla Fiat ticari araç

Fiat ÖTV indirimine ek olarak sunduğu avantajlarına Haziran'da da devam ediyor. Fiat ticariler 2 bin TL peşinatla satılıyor

Perşembe 05.06.2009
ABONE OL
Fiat Ticari Araçlar, Fiat Fiorino ve Fiat Doblo'nun gördüğü yoğun ilgiye paralel mayıs ayında başlattığı ve ÖTV indirimine ek olarak sunduğu satın alma avantajlarını, 15 Haziran'a kadar devam ettiriyor. "İki Binle Gelene Ticari" sloganıyla devam eden kampanya kapsamında 2 bin TL'den başlayan peşinatla 48 aya varan vade ile aylık 466 TL'lik taksitlerle Fiat Fiorino; 489 TL'lik taksitlerle ise Fiat Doblo sahibi olma imkânı sağlanıyor. Düşük peşinatla ve uygun taksitlerle uzun vadeye yayılmış çok daha rahat bir ödeme planı sunan kampanya kapsamında 2 bin 500 TL ve 3 bin TL'lik peşinat miktarlarıyla da uygun ödeme planları da ayrıca sunuluyor. Fiat Fiorino veya Fiat Doblo satın almak isteyen ve kampanyadan faydalanmak isteyen tüketiciler, kampanya ile birlikte hizmete giren www.ikibinlegeleneticari. com adresli web sitesinden de faydalanabiliyorlar. Kampanya büyük ilgi görürken, web sitesini bir haftada 100 bine yakın kullanıcı ziyaret ederken, Fiat Fiorino veya Fiat Doblo satın almak isteyen ve kampanyadan faydalanmak isteyen 4 bine aşkın kişi kayıt bıraktı.

LINEA'YA 2 BİN 100 TL İNDIRİM

Fiat'ın yeni yüzü olarak 2007 yılının Mayıs ayında yollara çıkmaya başlayan Fiat Linea, satışa sunulmasından tam 2 yıl sonra Türkiye'de 22 bin adetlik satış adeti aşan bir sonuca ulaştı. Tofaş'ın Bursa'daki fabrikasında Türk mühendis ve işçisinin emeğiyle üretilerek Türkiye ile birlikte birçok küresel pazarda satışa sunulan Fiat Linea modeli, fiyat/fayda orantısında olduğu kadar kullanım maliyetleriyle de dikkat çekici biçimde ön plana çıkıyor. ÖTV indirimi sonrası 24 bin 640 TL'den başlayan kampanyalı anahtar teslim satış fiyatıyla dikkat çeken Fiat Linea, ikisi dizel olak üzere toplam 4 motor seçeneğiyle tercih edilebiliyor. 1.3 litre 90 HP'lik Multijet dizel motor seçeneğinde ise Dualogic otomatik şanzıman isteğe bağlı donanım kapsamında sunuluyor. Active, Dynamic ve Emotion adı verilen 3 farklı donanım seçeneğiyle tercih edilebilen Fiat Linea, 15 Haziran'a kadar sürecek Fiat Açık Kapı Festivali boyunca 2 bin 100 TL'ye varan indirim avantajları ve Fiat Finans'tan uygun ödeme koşullarıyla satışa sunuluyor.