Ramazan hem mideleri hem otomobil fiyatlarını hafifletti

Satışları canlandırmak için düzenlenen kampanyalar Ramazan'da da hız kesmedi. Otomotiv firmaları Eylül sonuna kadar ÖTV avantajının yanı sıra 10 bin TL'yi bulan indirimler de yapıyor

Pazar 07.09.2009
ABONE OL
* CITROEN: Kampanya kapsamında C3 Picasso satın alırken ESP, Cam Tavan ve Alüminyum Jant donanımları ek olarak istendiğinde ortaya çıkan 3 bin TL'lik fark eylül ayına özel olarak alınmıyor.
* MAZDA: Eylül sonuna kadar geçerli kampanyası, müşterilerin üzerindeki ÖTV yükünü hafifletiyor. Kampanyada; Mazda6 modeli 49 bin 490 TL'den başlayan fiyatlarla satılıyor.
* VOLKSWAGEN: Caddy, Transporter, Caravelle ve Crafter Volt modelleri için yeni bir kredi kampanyası başlattı.
* SEAT: Ibiza'yı tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim liste fiyatlarında bin TL indirimle satışa sunuyor.
* FORD: Transit kombi ve kombi van hariç TÜM transit modellerinde ve Connect Kombi modellerinde ÖTV ve KDV'yi kendisi karşılıyor.
* RENAULT: Yeni Symbol, Clio HB ve Clio Grand Tour modellerinde 750 TL, Megane Sedan'da ise bin 750 TL indirim fırsatı sunuluyor.
* FIAT: Fiorino, Fiat Doblo, Fiat Scudo ve Fiat Ducato modellerinde hem ÖTV'yi hem de KDV'yi karşılayarak 9 bin TL'yi aşan indirim imkanı sağlıyor.
* SKODA: Skoda, VDF işbirliği ile başlattığı kredi kampanyası ile şimdi müşterilerine çok cazip fırsatlar sunuyor.
* CHEVROLET: Yüzde 27 olan ÖTV oranı Aveo ve Lacetti modellerinde yüzde 10 olarak uygulanıyor. Cruze modelinde 2 bin 750 TL'lik ÖTV avantajı devam ediyor.
* OPEL: Corsa modelinde 2 bin 600 TL'ye varan indirimler bulunuyor. Astra HB modelinde ise 6 bin 950 TL'yi bulan indirimler yapılıyor.
* MITSUBISHI: Lancer 34 bin 500'den başlayan fiyatlarla tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Colt'un fiyatı ise 27 bin 950 TL'den başlıyor.